A Beko B5RDNE504LDM kétajtós hűtőszekrény az új megbízható partnere a konyhában. A nettó 477 literes űrtartalom mellett a hűtőszekrény HarvestFresh technológiával is rendelkezik, amely szimulálja a napfény természetes körforgását a zöldséges rekeszben így azok a lehető leghosszabb ideig lesznek frissek.
PalacktartókDedikált tartó a palackokhoz, hogy hatékonyabbá tegye a hűtőben lévő helyet
TejtermékAlacsonyabb hőmérsékletet biztosít a rekesz, mint a hűtő más területe, ideális olyan termékek (kolbász, tejtermékek stb.) tárolására, amelyek alacsonyabb tárolási hőmérsékletet igényelnek, vagy azonnali fogyasztásra alkalmas hús-, csirke- vagy haltermékek tárolására.
Gyümölcsök és zöldségek nem tárolhatók ebben a rekeszben.
Vakáció üzemmódExtra energiatakarékosság
Állítsa át hűtőszekrényét is a szabadság hangulatára, ha elutazik otthonról. A Vakáció üzemmóddal energia takarítható meg úgy, hogy a hűtő rész kikapcsol, de a fagyasztó tovább üzemel.
A fagyasztott élelmiszer fogyasztható marad, miközben csökken az áramszámla.
Megfordítható ajtóA konyha elrendezéséhez állítható ajtónyitási irány
A konyhában nem mindig lehet úgy elhelyezni a hűtőszekrényt, hogy megfelelően nyíljon az ajtaja. A megfordítható ajtó jóvoltából az ajtó csuklópántjai az egység bal és jobb oldalán is lehetnek, így eldönthető, hogy az ajtók merre nyíljanak. Emellett két hűtőszekrényt összetolva, az egyiken az ajtókat megfordítva a hűtési kapacitás is megduplázhat
Biztonsági üvegRendkívül tartós üvegpolcok
Nem kell aggódnia amiatt, hogy beteheti-e hatalmas és nehéz edényét a biztonsági üveggel rendelkező hűtőszekrénybe. A biztonsági üveg polcok hőkezelt üvegből készültek és 25 kg a teherbírásuk. Nem repednek és sokkal jobban ellenállnak a karcolódásnak, mint a kezeletlen üvegek, így gond nélkül rátehet nehéz dolgokat is.
Kijelző érintős vezérlésAz elektronikus kijelző lehetővé teszi a belső hőmérséklet beállítását a hűtő- és fagyasztótérben, valamint a kívánt üzemmód programozását.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Kijelző típusa | LCD |
| Nettó űrtartalom | 477 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| No Frost hűtőrendszer | Fagyasztó |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Szürke |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 354 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Tojástartó Palacktartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vízadagoló | Igen |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 123 l |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 5.6 kg |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | No Frost EverFresh+ HarvestFresh AeroFlow |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Vakáció üzemmód Gyors fagyasztás Keskeny vízadagoló Megfordítható használat Állítható biztonsági üveg polcok |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Zajszint | 38 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Klímaosztály | SN-T |
| Évi energiafogyasztás | 274 kWh |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 15 h |
| Méretek |
| Magasság | 186.5 cm |
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 74.6 cm |
| Súly | 87.9 kg |