Arctic AD60310M40S, Kétajtós hűtő, 306 l, E energiaosztály, Kerti friss, LED világítás, M 175 cm, Ezüst
Élvezd tovább az ételek ízét. Az Arctic AD60310M40S kétajtós hűtőszekrény olyan funkciókkal és funkciókkal rendelkezik, amelyek célja, hogy ételei ízletesek és frissek maradjanak. A Garden Fresh technológia tágas rekesszel rendelkezik, így a gyümölcsök és zöldségek hosszú ideig frissek maradnak.
Friss kert
Tágas rekesz zöldségek és gyümölcsök tárolására. Az étele sokáig friss és ízletes lesz!
Eco Led
Erősebb fényt biztosít, kevesebb hőkibocsátással és hétszer alacsonyabb energiafogyasztással, mint a hagyományos világítási rendszerekkel. Tökéletesen megvilágított rekeszek vannak alacsony energiafogyasztással!
Ergonomikus kialakítás
A termék ergonómikus kialakítású, amelyet biztonsági üvegből készült polcok képviselnek, állítható pozicionálással és méretekkel, amelyek alkalmasak a nagy konténerekhez.
Megfordítható ajtók
Az Arctic hűtőszekrények lehetőséget kínálnak az ajtók felszerelésére az Ön igényei és a rendelkezésre álló hely szerint. Az ajtók a hűtőszekrény bal és jobb oldalán is kinyílhatnak.
Keverési zónák
Az ajtón elhelyezett állítható polcok különböző méretű edények, például üvegek vagy szószok tárolására szolgálnak. Ön dönti el, hogyan rendezze el hűtőszekrényét úgy, hogy elegendő hely legyen!
XXL-es palack
Az ajtón elhelyezett polc nagy palackok tárolására szolgál. A palackok mindig kéznél lesznek!
Biztonsági üvegpolcok
A nagy ellenállású üvegpolcok fokozott biztonságot nyújtanak, és megelőzik a baleseteket. Lehetővé teszik nehéz, akár 25 kg-os tartályok elhelyezését bármely polcon. Ezenkívül a polcok állíthatóak és lehetővé teszik a hűtőszekrény helyének hatékony kihasználását a polcok igényeinek megfelelő mozgatásával.
Nem gyúlékony anyagok
Az Arctic fagyasztók olyan anyagokból készülnek, amelyek fokozott használatot és védelmet nyújtanak a környezeti tényezőkkel szemben. Fagyasztójára bármilyen körülmények között számíthat!
TUV minősítés
A termékeink biztonságára vonatkozó német tanúsítvány igazolja, hogy az Arctic megfelel a kategóriára jellemző összes építési és biztonsági szabványnak. Az Ön által választott termék minősége most elismert!
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 306 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Szín | Ezüstszín |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 237 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Kézi |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó 3 hűtőpolc és 3 ajtópolc, állítható Jégkocka tálca |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 69 l |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Kézi |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 3.2 kg |
| Főbb jellemzők |
| Tulajdonság | LED megvilágítás, Állítható termosztát, Fordítható ajtó, Garden Fresh, Eco Led, Keverés, XXL Bottle |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Zajszint | 37 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Klímaosztály | SN-ST |
| Évi energiafogyasztás | 208 kWh |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 13 h |
| Méretek |
| Magasság | 175 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Mélység | 59.2 cm |
| Súly | 55 kg |