A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:










| Általános tulajdonságok | |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 465 l |
| Ajtó nyitása | Jobb |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Fekete |
| Hűtőszekrény | |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 357 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó | |
| Fagyasztó nettó űrtartalma | 108 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Főbb jellemzők | |
| Technológia | Wi-Fi; All Around Cooling |
| Tulajdonság | Belső világítás; Szagszűrő betét; Optimális Fresh Zone |
| Energiatakarékosság és teljesítmény | |
| Tápfeszültség | 220 V |
| Zajszint | 39 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 257 kWh |
| Méretek | |
| Magasság | 182,5 cm |
| Szélesség | 70 cm |
| Mélység | 71,7 cm |
| Súly | 69,5 kg |


