Samsung RT35CG5644S9EO Kombinált hűtőszekrény
Kétszer annyi frissesség - Optimális Fresh+
Győződjön meg arról, hogy az élelmiszer kétszer annyi ideig marad friss. Az Optimal Fresh+ fiók lehetővé teszi, hogy 4 üzemmód között váltson különböző élelmiszerek tárolására. A "Soft Freeze" módban kétszer olyan sokáig* őrzi meg az érzékeny ételek, mint például a hús és hal frissességét, mint a normál hűtés, és megőrzi a természetes aromát.
Kívül kompakt kialakítás, belül nagyobb kapacitás - SpaceMax™ technológia
A SpaceMax™ technológia speciális, nagy hatásfokú szigetelést használ, amely lehetővé teszi, hogy a falak sokkal vékonyabbak legyenek, anélkül, hogy az energiahatékonyságot veszélyeztetné. Így sokkal több tárhelyet hoz létre belül, anélkül, hogy növelné a külső méreteket.
99,99%-kal kevesebb baktérium* a levegőszűrőben - Aktív Fresh szűrő
Tisztán és higiénikusan tartja a hűtőszekrényt, csökkentve az élelmiszerek szennyeződésének kockázatát. Az Active Fresh szűrő eltávolítja a baktériumok 99,99%-át a szűrő felületéről. A levegő aktív szénszűrőn halad át, így sterilizálva és szagtalanítva, míg az antibakteriális háló elpusztítja a baktériumokat.
Intelligens vezérlés - Beépített Wi-Fi
Figyelje és kezelje a hűtőszekrényt bármikor és bárhol. A beépített Wi-Fi lehetővé teszi a teljesítmény figyelését és beállítását a SmartThings* alkalmazás segítségével. Könnyedén vezérelheti a Rapid Cooling üzemmódot, módosíthatja a hőmérsékletet, és figyelmeztetést kaphat, ha az ajtó nyitva marad. A problémákat is észleli és diagnosztizálja.
Elegáns és modern megjelenés - Tervezés
Adjon otthonának elegáns és modern megjelenést. Prémium kialakítású lapos ajtói, szélén prémium ezüst díszítéssel, süllyesztett fogantyúkkal, amelyek nem állnak ki. Így tökéletesen illeszkedik a konyhai berendezésekhez, és javítja otthona megjelenését.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 348 l |
| Ajtó nyitása | Jobb |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Hűtőfolyadék | R600A |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Ezüstszín |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 268 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz; Tojástartó; Palacktartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó |
| Fagyasztó nettó űrtartalma | 80 l |
| Rekeszek száma | 2 |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | No Frost; All Around Cooling; Digital Inverter; Optimal Fresh+; AI energia; WiFi SmartThings |
| Tulajdonság | LED megvilágítás; Vészjelzés nyitott ajtó esetén; Wi-Fi irányítás; Twist Ice Maker |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Tápfeszültség | 220–240 V |
| Zajszint | 39 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 226 kWh |
| Méretek |
| Magasság | 171 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 70,9 cm |
| Súly | 55 kg |