A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Technikai jellemzők | |
| Készülék típusa: | Kombinált hűtőszekrény |
| Felépítés: | Szabadonálló készülék |
| Csillagok száma: | 4 csillagos |
| Hűtési rendszer: | Statikus |
| Nettó kapacitás: | 223 l |
| Visszamelegedési idő: | 19 óra |
| Hűtőrekesz | |
| Leolvasztás a hűtőtérben: | Automatikus |
| Rekeszek száma (hűtő): | 1 |
| Ajtórekeszek száma: | 3 |
| Polcok száma (hűtő): | 3 |
| Polc anyaga: | Üveg |
| Fagyasztórekesz | |
| Fagyasztási kapacitás: | 3 kg / 24 h |
| Fagyasztórekesz helyzete: | Felülfagyasztós |
| Fagyasztórekeszek száma: | 2 |
| Fagyasztó leolvasztása: | Statikus |
| Kialakítás | |
| Ajtók száma: | 2 |
| Belső világítás: | Igen |
| Különleges jellemzők: | Megfordítható ajtónyitás |
| Kijelző/vezérlés | |
| Vezérlési elemek: | Mechanikus |
| Áramellátás | |
| Bemeneti feszültség: | 230 V |
| Általános jellemzők | |
| Méretek (Szé / Ma / Mé): | 54.5 cm x 140.4 cm x 60.4 cm |
| Szín: | Inox |
| Kábelhossz: | 1.6 m |
| Szélesség: | 54.5 cm |
| Magasság: | 140.4 cm |
| Mélység: | 60.4 cm |
| Állítható lábak: | Igen |
| Tömeg: | 45.5 kg |
| Energiafogyasztási adatok | |
| Gyártó: | AEG |
| Energiaosztály: | A++ |
| Éves energiafogyasztás: | 183 kWh |
| Nettó hűtő űrtartalom: | 180 l |
| Nettó fagyasztó űrtartalom: | 43 l |
| Csillagok száma: | 4 csillagos |
| Klímaosztály: | SN, ST, T, N |
| Zajszint: | 40 dB |
| EU Energy Efficiency Scale: | A+++ to D |


