Sony Inzone H3 fejhallgató a kényelemért a hosszú játékmenetek során Egy gamer számára minőségi fejhallgató dukál, amely segíti legyőzni az ellenséget, és az akció sűrűjébe repíti. A Sony Inzone H3 vezetékes gaming fejhallgatót a kényelem jellemzi még a hosszú órákon át tartó játék során is. A nejlon fülkagylók alacsony nyomással bírnak, így nagyon kényelmes a fül számára, és tökéletesen elszigeteli a környezettől. A széles, párnázott fejhíd egyenletesen osztja el a Sony fejhallgató tömegét, így nem is fogod érezni, hogy a fejeden van. Élvezd a 360 Spacial Soundot a játék térhatású hangzásáért, amely nem hagyja, hogy az ellenség elrejtőzzön előled! A Sony Inzone vezetékes fejhallgató fontos része a rugalmas, felpattintható mikrofon, amely megkönnyíti a kommunikációt csapattársaiddal. Az INZONE Hub számítógépes szoftver számos műveletének segítségével könnyedén testre szabhatod az hangzásélményt. Az equalizer funkcióval a Sony Inzone H3 vezetékes fejhallgató hangvisszaadásának finomhangolása a saját igényeidhez igazítható.
Maradj egy lépéssel ellenségeid előtt A Sony Inzone H3 fejhallgatóval a 360 Spatial Sound for Gaming támogatással előbb hallod meg az ellenséget, mint hogy meglátnád. Még a rejtőzködő ellenfelek sem tudnak sokáig elbújni előled. A 360 Spatial Sound for Gaming egy újonnan kifejlesztett, játékra szánt virtualizálót kínál, amely képes többcsatornás jelforrásokból térhatású hangot reprodukálni. Ezért a Sony Inzone H3 fejhallgatóval tűpontosan hallod majd a játékban végzett mozdulatokat. Ráadásul a térhatású hangzás a legjobb hangélmény érdekében a füled formájához is alkalmazkodik. A Sony Inzone H3 borításán található csatornák a mély hangok reprodukciójának optimalizálására szolgálnak. Élvezd a mély basszust, amely bevon az akcióba!
Helyezd magad kényelembe a játékmaratonok alatt A Sony Inzone H3 gamer fejhallgatót a játékosok kényelmét szem előtt tartva alkották meg. A széles fejhíd puha párnázással rendelkezik, amely egyenletesen osztja el a fejhallgató tömegét a fejeden, így alig érzed, hogy rajtad van. A Sony gaming fejhallgató nejlon fülkagylója úgy van kialakítva, hogy minimálisra csökkentse a fülre nehezedő nyomást. A fülkagyló kialakítása nagyon kényelmes, stabilan illeszkedik a fülhöz és nagyszerű hangszigetelést biztosít.
Maradj kapcsolatban csapattársaidal - Clear and Clear A Sony Inzone H3 fejhallgató rugalmas, felpattintható mikrofonnal és némító funkcióval rendelkezik. Ez megkönnyíti a kommunikációt és az együttműködést a csapattársaiddal. A vezetékes fejhallgatót és a mikrofont úgy alakították ki, hogy az egyirányú mikrofont szinte a szádhoz érintheted. Így minden helyzetben hangosan és tisztán hallható leszel. A Sony Inzone gaming fejhallgatók Discord tanúsítvánnyal rendelkeznek, így számíthatsz rá, hogy megfelelően működnek, ha játék közben csevegsz a barátaiddal és csapattársaiddal.
A Sony Inzone H3 vezetékes gamer fejhallgató csomag tartalma
- Sony Inzone H3 vezetékes fejhallgató
- USB adapter a laptophoz/PC-hez való csatlakozáshoz
A Sony Inzone H3 gaming fejhallgató legfontosabb jellemzői
- Kényelmes vezetékes fejhallgató, amelyet a játékosok számára terveztek
- Magával ragadó térhatású hangzás a 360 Spatial Sound for Gaming technológiának köszönhetően
- A fejhallgató burkolatán található csatornák mély hangokkal erősítik a hangzást
- A Sony Inzone H3 felhajtható egyenáramú mikrofonnal rendelkezik a csapattársakkal való kommunikáció megkönnyítésére
- Széles fejhíd puha párnázással
- Kényelmes nejlon fülpárnabetét veszi körül a fület és jól szigeteli a hangot
- Az INZONE Hub szoftver segítségével a fejhallgató beállításait és az equalizereket is beállíthatod az élmény fokozása érdekében
- Discord tanúsítás
- A Sony Inzone fejhallgató kompatibilis a Windows 10/11 és a PlayStation 5 rendszerekkel
| Hangzási jellemzők |
| Hangszóró mérete | 40 mm |
| Csatlakozás |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Kapcsolat típusa | 3,5 mm Jack, USB Type-A |
| Levehető kábel | igen |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Fej-/fülhallgató típusa |
| Kialakítás | Fület befedő (over-ear) |
| Mikrofon | igen |
| Tulajdonságok és funkciók |
| Funkciók | Hangerőszabályzás, Hívásfogadás |
| További tulajdonságok | Forgatható fülpárna |
| Mikrofon jellemzők |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Irányjellemző | Szűk |
| Szín |
| Szín | Fehér |
| Tömeg |
| Tömeg | 299 g |
| Platform |
| Platform | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Háttérvilágítás |
| Háttérvilágítás | Egyszínű |