A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Hangzási jellemzők | |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Tömeg | |
| Tömeg | 184 g |
| Csatlakozás | |
| Kábel hossza | 2 m |
| Kapcsolat típusa | 3,5 mm Jack, 6,3mm Jack |
| Kábelvezetés | Egyoldalú |
| Levehető kábel | Nem |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Fej-/fülhallgató típusa | |
| Konstrukció | Zárt |
| Kialakítás | Fület befedő (over-ear) |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | |
| Szín | Fekete |
| Tulajdonságok és funkciók | |
| Zajcsökkentés | Passzív |


