Minden zenekedvelő örömmel fogadja a könnyen hordozható, könnyű és vezeték nélküli fejhallgatót, amely 33 mm-es hangszórókkal rendelkezik, és tisztességes JBL Pure Bass hangzást kínál.
A JBL Tune 520BT fejhallgató akkumulátora 57 órányi zenehallgatást tesz lehetővé. A Bluetooth 5.3 technológia biztosítja a párosítást a készülékeddel, a beépített mikrofonnak köszönhetően pedig használhatod a kedvenc hangasszisztensedet, vagy kihangosítva telefonálhatsz. A JBL Tune 520BT fejhallgató összecsukható és könnyű kialakításának hála könnyen hordozható.
A nagyszerű JBL Pure Bass hangzás
A nagy, 33 mm-es hangszórók biztosítják a JBL Pure Bass hangzást. Ráadásul az equalizerekkel a saját ízlésedre szabhatod, amelyekhez a kiegészítő JBL Headphones alkalmazásban kapsz hozzáférést. A beépített akkumulátor akár 57 órán át is működteti a fejhallgatót egyetlen feltöltéssel, és gyorstöltés is rendelkezésre áll. Mindössze 5 perc töltés után a JBL fejhallgató kapacitása további 3 órányi lejátszáshoz elegendő. A JBL Tune 520BT USB-C kábelen keresztül tölthető, és az egész folyamat körülbelül 2 órát vesz igénybe.
A JBL Tune 520BT többpontos csatlakoztatást kínáló Bluetooth 5.3-at használ
A Bluetooth 5.3 technológia felelős a stabil, kiváló minőségű hangátvitelért az okoseszközödről. A többpontos csatlakoztatást is kihasználhatod, így videókat vagy filmeket nézhetsz a tableteden, miközben könnyedén fogadhatsz bejövő hívásokat a telefonodon, és a fejeden lévő JBL fejhallgatóval válaszolhatsz rájuk. A kihangosított hívásokhoz vagy a hangalapú asszisztensek használatához a JBL Tune 520BT beépített mikrofonnal és Voice Aware funkcióval rendelkezik, így meghatározhatod, hogy a hívások során mennyit hallasz a saját hangodból. SajtóMultifunkcionálisgombot a Siri vagy a Google hangasszisztens aktiválásához.
Összecsukható és kényelmes kialakítás
A JBL Tune 520BT vezeték nélküli fejhallgató könnyű anyagokból készült, puha fülkagylókkal és párnázott, szövet fejpánttal rendelkezik. Ennek köszönhetően könnyen hordozható, és ami még fontosabb, kényelmesen ül a fejeden, így órákon át élvezheted a zenehallgatást. Ha befejezted a zenehallgatást, egyszerűen hajtsd össze a JBL Tune 520BT fejhallgatót, és tedd a táskádba.
A lila JBL Tune 520BT vezeték nélküli fejhallgató főbb jellemzői:
- 33 mm-es hangszórók JBL Pure Bass hangzással
- Az 57 óra üzemidejű akkumulátor 2 óra alatt teljesen feltöltődik
- Gyorstöltés (5 perc töltés = 3 óra zenehallgatás)
- A beépített mikrofon lehetővé teszi a kihangosított telefonálást és a hangalapú asszisztens (Siri, Google) használatát
- Bluetooth 5.3-on keresztüli párosítás és többpontos kapcsolódás
- JBL Headphones alkalmazás a fejhallgató beállításainak egyszerű módosításához és az equalizerek kiválasztásához
- Puha fülkagylók és párnázott, szövet fejpánt
- Könnyű és kényelmes összecsukható kialakítás
- A csomag tartalma: Tune 520BT fejhallgató, 1× USB-C töltőkábel, 1× jótállási kártya/garancia, 1× gyors kezelési útmutató
| Tulajdonságok és funkciók |
| Funkciók | Hangerőszabályzás, Hangsegéd, Hívásfogadás, Multipoint, Számok közötti váltás |
| További tulajdonságok | Fejhallgató beállítási alkalmazás, Összecsukható konstrukció |
| Zajcsökkentés | Passzív |
| Hangzási jellemzők |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Impedancia | 30 Ohm |
| Érzékenység | 102 dB/mW |
| Hangszóró mérete | 33 mm |
| Csatlakozás |
| Bluetooth hatótávolság | 03.máj |
| Támogatott kodekek | A2DP, AVRCP, HFP |
| Vezeték nélküli kapcsolat | igen |
| Kapcsolat típusa | Bluetooth |
| Fej-/fülhallgató típusa |
| Mikrofon | igen |
| Konstrukció | Zárt |
| Kialakítás | Fülre illeszkedő (on-ear) |
| Akkumulátor |
| Akkumulátor max. üzemideje | 57 óra |
| Akkumulátor töltése | USB-C |
| Mikrofon jellemzők |
| Mikrofon konstrukció | Integrált |
| Érzékenység | -29 dB |
| Platform |
| Platform | PC |
| Háttérvilágítás |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |
| Tömeg |
| Tömeg | 157 g |