A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







Ha szenvedélyes zenehallgató vagy, akkor adj egy esélyt a híres JBL által gyártott vezeték nélküli fül-/fejhallgatónak. Ez a fület befedő (over-ear) termékmodell nagyon komfortos és kizárja a külső hangokat. Tökéletesen alkalmas otthoni és irodai munkához, valamint gamereknek. Zárt konstrukciója nem engedi ki a hangokat, ezáltal a környezeted nem fogja tudni, hogy momentán mit hallgatsz. A felszereltségből az Ambient Aware funkciót sem hagyták ki, amely beengedi a fülbe a legfontosabb környezeti hangokat, mint pl. a rádióbejelentést vagy a figyelmeztetést érkező villamosra, mentőautóra. A beépített mikrofon hangsegédek használatát és hívások lebonyolítását is megengedi.
Tulajdonságok:
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Hatótávolság | 10 méter |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 100 dB |
| Névleges impedancia | 32 Ohm |
| Mikrofon | Igen |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Tömeg | 256 g |


