Dark Project SONO Wireless BlackSzeretnél előnyt szerezni más játékosokkal szemben és jobb játékeredményeket elérni? Akkor felkeltheti érdeklődésedet a neves Dark Project által megalkotott gamer fejhallgató, amellyel még a legkisebb részletet sem fogod elszalasztani. Ez az on-ear (fülre illeszkedő) termékmodell megfelelő mértékben takarja a fület, de még mindig kompakt méretű. Zárt konstrukciója lehetővé teszi a külső zajok teljes kizárását. A hangszigetelés javítja a 3D audió pontosságát és minőségét, melynek hála mindig egy lépéssel az ellenfeleid előtt leszel. 20 és 20000 Hz közötti frekvenciasávja mellett biztos lehetsz abban, hogy a hangszíneket a lehető legjobb minőségben fogod visszakapni. Az érzékenység befolyással van az akusztikus teljesítményre, különösképp a hangerőre és a hangvisszaadásra. Az elsőosztályú Dark Project gamer fejhallgató érzékenysége 98 dB/mW. A hangszóró méretét is lényeges megemlíteni, ami ebben a meglévő esetben 53 mm. A vezeték nélküli gamer fejhallgató integrált akkumulátorának funkcionálási ideje akár 25 óra. Feltöltése USB-C és USB-A csatlakozón keresztül zajlik.
Az elsőrangú Dark Project SONO Wireless Black funkciói
Az ismert Dark Project által készített gaming fejhallgatónak egyetlen lelkes gamer felszereléséből sem szabadna hiányoznia. Hogy tudj kommunikálni a csapattársaiddal, evégett mikrofonnal szintén kibővítették. Gyenge szignál esetében a párosításban segítségedre lesz az USB adapter, avagy dongle. A jobb játékélmény érdekében játék üzemmódba is átkapcsolhatod. Különálló 3,5 mm-es jack mikrofon csatlakozóval is felszerelték. A csomagolásnak USB kábel is a része. Ez a konkrét Dark Project gamer fejhallgató PC, PlayStation 4, PlayStation 5 és Nintendo Switch platformhoz lett gyártva.
Tulajdonságok:
- A jól ismert Dark Project által megalkotott gaming fejhallgatóval mindig egy lépéssel az ellenfeleid előtt leszel
- Érzékenység: 98 dB/mW
- A hangszóró mérete 53 mm
- Zárt kialakítású
- Frekvenciatartomány: 20 - 20000 Hz
- Csatlakoztatásának típusa: bluetooth dongle
- Ez az adott Dark Project gamer fejhallgató PC, PlayStation 4, PlayStation 5 és Nintendo Switch platformhoz készült
- Impedanciája 23 Ohm
- Kör irányjellemzőjű mikrofonnal van felszerelve
- Mikrofonjának érzékenysége: 98 dB/mW
- Különálló 3,5 mm-es jack mikrofon csatlakozó szintén rendelkezésre áll
- Színe fekete és lila
- A kiváló minőségű Dark Project gamer fejhallgató tömege: 370 g
| Tulajdonságok és funkciók |
| További tulajdonságok | Különálló 3,5 mm Jack mikrofon csatlakozó, USB kábel mellékelve |
| Hangzási jellemzők |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Hangszóró mérete | 53 mm |
| Impedancia | 23 Ohm |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Érzékenység | 98 dB/mW |
| Csatlakozás |
| Kapcsolat típusa | Bluetooth dongle |
| Fej-/fülhallgató típusa |
| Konstrukció | Zárt |
| Mikrofon | igen |
| Kialakítás | Fülre illeszkedő (on-ear) |
| Háttérvilágítás |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |
| Tömeg |
| Tömeg | 370 g |
| Szín |
| Szín | Fekete, Lila |
| Fejhallgatók típusa |
| Fejhallgatók száma | 2 (stereo) |
| Platform |
| Platform | Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Akkumulátor |
| Akkumulátor max. üzemideje | 25 óra |
| Mikrofon jellemzők |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Max. frekvencia | 10 000 Hz |
| Min. frekvencia | 100 Hz |
| Irányjellemző | Kör |
| Impedancia | 2 200 Ohm |