A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:










| Hangzási jellemzők | |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Hangszóró mérete | 50 mm |
| Tömeg | |
| Tömeg | 242 g |
| Tulajdonságok és funkciók | |
| Hangerőbehatárolás | 90dB |
| Funkciók | Hangerőszabályzás |
| Csatlakozás | |
| Kábelvezetés | Egyoldalú |
| Kapcsolat típusa | 3,5 mm Jack |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Platform | |
| Platform | PC, PlayStation 5 |
| Mikrofon jellemzők | |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Fej-/fülhallgató típusa | |
| Konstrukció | Zárt |
| Mikrofon | igen |
| Kialakítás | Fület befedő (over-ear) |
| Szín | |
| Szín | Fehér |
| Háttérvilágítás | |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |


