A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Specifikáció | |
| Kompatibilitás: | PC |
| PlayStation | |
| Mobil | |
| Nintendo Switch | |
| VR | |
| Hangszóró átmérő: | 40 mm |
| Fejhallgató érzékenység: | 98 dBSPL |
| Fejhallgató impedencia: | 32 Ohm |
| Fejhallgató teljes harmonikus torzítása: | < 3% |
| Mikrofon frekvencia válasz: | 100–6,500 Hz |
| Típus: | Kétirányú |
| Mikrofon érzékenység: | -38 dBV/Pa |
| Mikrofon impedencia: | 2200 Ohm |
| Hatótáv: | 12 m |
| Akkumulátor élettartam: | 20 óra |
| Fejhallgató / Headset: | Headset |
| Típus: | Gaming |
| Kialakítás: | On-Ear |
| Csatlakozás: | Bluetooth |
| Kábelhossz: | Vezeték nélküli |
| Fejhallgató frekvencia átvitel: | 20 Hz - 20 kHz |
| Extrák: | Mikrofon |
| Hangerőszabályzó | |
| Zajszűrő | |
| Szín: | Fekete |
| Súly (bruttó): | 0.32 kg |


