A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







Gamer fejhallgató - vezeték nélküli, mikrofonos, fülre, fülre illeszkedő (on-ear), zárt kialakítás, Bluetooth 5.3, rádiófrekvenciás kapcsolat, USB-A, PC, PlayStation 4 és PlayStation 5 konzolhoz, SBC kodek támogatás, hangerőszabályzás, 12-28000 Hz frekvenciatartomány, 32 Ohm impedancia, 50 mm-es hangszóró, levehető 1,5 m -es kábel, 70 óra akkumulátor üzemidő
| Hangzási jellemzők | |
| Min. frekvencia | 12 Hz |
| Max. frekvencia | 28 000 Hz |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Hangszóró mérete | 50 mm |
| Csatlakozás | |
| Kábel hossza | 1,5 m |
| Kapcsolat típusa | Bluetooth, Rádiófrekvenciás, USB Type-A |
| Bluetooth hatótávolság | 03.máj |
| Levehető kábel | igen |
| Kábelvezetés | Egyoldalú |
| Támogatott kodekek | SBC |
| Vezeték nélküli kapcsolat | igen |
| Tömeg | |
| Tömeg | 270 g |


