A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:









| Tömeg | |
| Tömeg | 233 g |
| Csatlakozás | |
| Kábelvezetés | Egyoldalú |
| Levehető kábel | Nem |
| Kapcsolat típusa | 3,5 mm Jack |
| Kábel hossza | 1,5 m |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Szín | |
| Szín | Sárga, Szürke |
| Mikrofon jellemzők | |
| Érzékenység | -40 dB |
| Irányjellemző | Kör |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Funkciók | Eltávolítható |
| Fejhallgatók típusa | |
| Fejhallgatók száma | 1 (mono) |
| Háttérvilágítás | |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |
| Fej-/fülhallgató típusa | |
| Mikrofon | igen |
| Kialakítás | Fület befedő (over-ear) |
| Konstrukció | Zárt |
| Hangzási jellemzők | |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Érzékenység | 96 dB/mW |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Hangszóró mérete | 50 mm |
| Tulajdonságok és funkciók | |
| Funkciók | Hangerőszabályzás |
| További tulajdonságok | Gyerekeknek |


