Logitech G A50 - teljesen vezeték nélküli megoldásVálts kedvenc Xbox, PlayStation 5 vagy PC/Mac platformjaid között a PLAYSYNC AUDIO technológiával! A Logitech G A50 vezeték nélküli fejhallgató emellett 7 magos DSP-vel vagy nagy felbontású, 48 kHz-es mikrofonnal rendelkezik. A legnagyobb előnyt a fejlett PRO-G grafén átalakítók jelentik, amelyek példátlan tisztaságot és választ kínálnak. A LIGHTSPEED technológia garantálja a legmagasabb szintű vezeték nélküli hangteljesítményt. A nagy teljesítményű vezeték nélküli hang és a tiszta, alacsony késleltetésű hangkommunikáció kombinációja pedig tökéletes játékkalandot eredményez.
Nincs több akadály játék közben
A PLAYSYNC AUDIO technológia lebontja a platformok közötti korlátokat, és összekapcsolja az összes játékkönyvtárat, így minden eddiginél könnyebben játszhatsz kedvenc játékaiddal! A Logitech G A50 mikrofonos fejhallgató egyszerre akár 3 platformhoz is csatlakoztatható USB-C-n keresztül, így egyetlen gombnyomással válthatsz az Xbox, a PlayStation 5 és a PC/Mac játékkonzolok között.
A lehető legsimább játékélményt kereső játékosok számára optimalizálva
A tartozék egy mágneses bázisállomás töltődokkoló is, hogy a Logitech G A50 vezeték nélküli fejhallgató mindig feltöltve álljon készen a játékra. Egyszerűen vedd le a talapzatról, és a fejhallgató automatikusan csatlakozik akár 12 méterre lévő eszközökhöz is. Ha eljött a szünet ideje, egyszerűen csak pattintsd vissza. A LED-es információs panel világosan tájékoztat arról, hogy mennyi akkumulátor-üzemidő van még hátra (78 dB-nél), és hogy éppen melyik rendszerhez csatlakozol.
Halld az összes részletet
A PRO-G 40 mm átmérőjű, többrétegű grafén átalakítói a Live Edge technológiával példa nélküli tisztaságot és térbeli időzítési pontosságot biztosítanak, amely kulcsfontosságú a játék közbeni döntéshozatalhoz. Ezek a fejlett konverterek különösen a gyors csatasorozatokban lesznek a legértékesebbek.
A Logitech G A50 LIGHTSPEED vezeték nélküli technológiát használ
A LIGHTSPEED professzionális vezeték nélküli technológia lehetővé teszi a játékosok számára, hogy a legmagasabb szinten, a kábelek zavaró hatása nélkül játszhassanak. Ez a technológia folyamatosan fejlődik, hogy biztosítsa a minőségi hangzást, a kapcsolat megbízhatóságát és a maximális akkumulátor-élettartamot garantáló hatékonyságot.
Továbbfejlesztett vezérlés a G HUB alkalmazásokon és mobilalkalmazáson keresztül
Optimalizáld a játékok hangját a programozható G HUB játékszoftverrel PC-re vagy a Logitech G App alkalmazással iOS és Android eszközökre. Vezéreld az EQ előbeállításokat, vagy merülj el a teljes parametrikus 10 sávos EQ-ban. Beállíthatod a hang keverését a stream kimeneten, megadhatod a mellékhangok mennyiségét, elmentheted az egyéni előbeállításokat és még sok minden mást.
| Akkumulátor |
| Akkumulátor max. üzemideje | 24 óra |
| Akkumulátor töltése | Vezeték nélküli töltés |
| Tömeg |
| Tömeg | 363 g |
| Csatlakozás |
| Kapcsolat típusa | Bluetooth, Rádiófrekvenciás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | igen |
| Szín |
| Szín | Fehér |
| Mikrofon jellemzők |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Min. frekvencia | 60 Hz |
| Irányjellemző | Kör |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Funkciók | Mikrofon némítása |
| Fejhallgatók típusa |
| Fejhallgatók száma | 2 (stereo) |
| Háttérvilágítás |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |
| Logitech ikon paraméter |
| Logitech ikon | Logitech multibuy ikon |
| Platform |
| Platform | PC, PlayStation 5, Xbox Series |
| Fej-/fülhallgató típusa |
| Mikrofon | igen |
| Kialakítás | Fület befedő (over-ear) |
| Konstrukció | Zárt |
| Hangzási jellemzők |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Hangszóró mérete | 40 mm |