Professzionális vezeték nélküli headset a nagy produktivitáshozA Jabra Evolve2 75 MS sztereó fejhallgatót nyitott irodában történő munkavégzéshez vagy a kedvenc zenéd minőségi hallgatáshoz tervezték. A fejhallgató a kettős Bluetooth kapcsolatnak köszönhetően lehetővé teszi a vezeték nélküli párosítást egyszerre két eszközzel. A mellékelt Jabra Link 380 USB adapteren keresztül is csatlakoztathatod a forráskészülékhez. A Jabra Evolve2 75 MS tanúsítvánnyal rendelkezik, amely biztosítja a fejhallgató zökkenőmentes együttműködését a népszerű Microsoft Teams platformmal.
Aktív környezeti zajszűrés
A Jabra Evolve2 75 MS sztereó fejhallgató erőteljes 40 mm-es hangszórókkal van felszerelve. 8 mikrofon hibrid technológiája gondoskodik az aktív zajszűrésről zajos irodai környezetben, és kiszűri az alacsony frekvenciájú hangokat, mint például a légkondicionáló zúgását.
A Jabra Evolve2 75 Stereo MS beépített hívásjelzéssel rendelkezik
A Jabra Evolve2 75 Stereo headset beépített BusyLight jelzőfénnyel rendelkezik, amely tudatja a kollégáiddal, hogy éppen elfoglalt vagy. A jelzőfény automatikusan világítani kezd, amikor hívást fogadsz, de manuálisan is bekapcsolhatod.
A Jabra Evolve2 75 Stereo ergonomikus kialakítást kínál
A Jabra Evolve2 75 Stereo vezeték nélküli fejhallgató kifinomult ergonomikus kialakítással rendelkezik, amely egész nap kényelmes viselést biztosít. Az alacsony tömeg, a puha műbőr fülkagylók forradalmi dupla hab technológiával maximális kényelmet és stabil illeszkedést biztosítanak a fej tetején.
Az akkumulátor üzemideje akár 36 óra
Amikor kifogyott az akkumulátor kapacitása, a Jabra Evolve2 75 Stereo MS-t egyszerűen feltöltheted a mellékelt töltőállvány segítségével, vagy ha USB-kábelen keresztül csatlakoztatod egy áramforráshoz. Az akkumulátor akár 36 órát is kibír egy feltöltéssel. A gyorstöltés funkciónak köszönhetően mindössze 15 perc töltés után 4 óra akkumulátor-üzemidő áll rendelkezésre.
Tulajdonságok:
- Fejhallgató nyitott irodában történő munkavégzéshez vagy zenehallgatáshoz
- Nagy teljesítményű 40 mm-es jelátalakítók
- Kettős Bluetooth-kapcsolat - egyszerre két eszközhöz is csatlakoztatható
- Vezeték nélküli hatótávolsága akár 30 m
- Nyolc mikrofon aktív környezeti zajszűrés funkcióval
- BusyLight hívásjelző lámpa
- A legújabb AAC kodekek és az egyedülálló MySound technológiánk
- Újratölthető akkumulátor akár 36 órányi zenehallgatással és 25 órányi telefonálással (kikapcsolt ANC mellett)
- Töltés töltőállványon keresztül
- Gyorstöltés funkció - 4 óra akkumulátor-üzemidő mindössze 15 perc töltéssel
- Kényelmes műbőr fülkagyló forradalmi dupla habtechnológiával az egész napos viseléshez
- Aktív környezeti zajszűrés (ANC)
- Microsoft Teams tanúsítvány
| Hangzási jellemzők |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Tömeg |
| Tömeg | 197 g |
| Mikrofon jellemzők |
| Min. frekvencia | 5 Hz |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Irányjellemző | Szűk |
| Funkciók | Mikrofon némítása, Visszhang visszaszorítása, Zajkioltó |
| Fej-/fülhallgató típusa |
| Kialakítás | Fülre illeszkedő (on-ear) |
| Mikrofon | igen |
| Tulajdonságok és funkciók |
| Funkciók | Hangerőszabályzás, Hívásfogadás |
| Csatlakozás |
| Kapcsolat típusa | Bluetooth dongle, USB Type-A |
| Bluetooth hatótávolság | 5.2 |
| Levehető kábel | igen |
| Vezeték nélküli kapcsolat | igen |
| Háttérvilágítás |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Fejhallgatók típusa |
| Fejhallgatók száma | 2 (stereo) |
| Platform |
| Platform | PC |
| Akkumulátor |
| Akkumulátor töltése | Vezeték nélküli töltés |
| Akkumulátor max. üzemideje | 36 óra |