A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Fej-/fülhallgató típusa | |
| Kialakítás | Handsfree modul |
| Mikrofon | igen |
| Hangzási jellemzők | |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Érzékenység | 117 dB/mW |
| Hangszóró mérete | 40 mm |
| Tulajdonságok és funkciók | |
| Funkciók | Hangerőszabályzás, Hívásfogadás |
| Tanúsítvány | MS Teams |
| Csatlakozás | |
| Kapcsolat típusa | USB Type-A |
| Kábelvezetés | Egyoldalú |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Mikrofon jellemzők | |
| Mikrofon konstrukció | Integrált |
| Min. frekvencia | 100 Hz |
| Max. frekvencia | 14 000 Hz |
| Érzékenység | -26 dB |
| Szín | |
| Szín | Fekete |
| Háttérvilágítás | |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |
| Fejhallgatók típusa | |
| Fejhallgatók száma | 1 (mono) |


