Jabra Evolve 20 SE, Stereo MS, USB C/A, LeatherMinden zenekedvelő értékelni fogja ezt a nagyszerű JABRA fülhallgatót. Fülre illeszkedő (on-ear) kialakítású, azaz a fejhallgató a fülcimpán helyezkedik el, és nem ér a fejhez maga körül. Nem fedi le a teljes fület a fejig, ezért könnyű és ideális utazáshoz. A nyitott kialakítás elősegíti a hang természetes terjedését minden irányban. Minőségi zenehallgatást biztosít, ami a környezetedre is átragad. A beépített mikrofonnal kommunikálhatsz barátaiddal vagy rögzítheted a hangodat. A hangerőszabályozás is a funkciók között szerepel. Ne hagyd, hogy bármi megzavarjon, akár zenét hallgatsz, akár játszol, akár dolgozol. A kábel hossza ebben az esetben 1,2 m.
Jabra Evolve 20 SE, Stereo MS, USB C/A, Leather fejhallgató - fontos jellemzők:
- Ezen JABRA fülhallgató fülre illeszkedő (on-ear) formájú kialakítással rendelkezik
- Kialakítása: nyitott
- A mikrofonnal ellátott fejhallgató lehetővé teszi a hívások fogadását
- Alapvető funkciók: hangerőszabályzás
- A minőségi hangvisszaadást 28 mm méretű hangszórók biztosítják
- Színe fekete
- A fejhallgató tömege 132 g
- A kábel hossza: 1,2 m
- MS Teams tanúsítvánnyal büszkélkedhet
- Ezen JABRA fülhallgató összecsukható mikrofonnal rendelkezik
- A mikrofon irányjellemzője: szűk
Minőségi zenehallgatás a nagyszerű Jabra Evolve 20 SE, Stereo MS, USB C/A, Leather fülhallgatóval20 - 20000 Hz frekvencia-tartományának köszönhetően minőségi zenehallgatási élményt nyújt. A fejhallgató érzékenysége 93,6 dB/mW. Impedanciája 32 Ohm, ami nem igényel sok akkumulátorteljesítményt, de a zene így is elég hangos lesz. A minőségi hangvisszaadást 28mm hangszórók garantálják. Ezen JABRA fejhallgató dominuje fekete. Mindössze 132 g súlyának köszönhetően nem fog zavarni, és egész nap használhatod.
Paraméterek
| Hangzási jellemzők |
| Hangszóró mérete | 28 mm |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Fej-/fülhallgató típusa |
| Kialakítás | Fülre illeszkedő (on-ear) |
| Konstrukció | Nyitott |
| Mikrofon | igen |
| Csatlakozás |
| Kapcsolat típusa | USB Type-A, USB-C |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Mikrofon jellemzők |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Irányjellemző | Szűk |
| Funkciók | Mikrofon némítása, Zajkioltó |
| Min. frekvencia | 100 Hz |
| Max. frekvencia | 10 000 Hz |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Fejhallgatók típusa |
| Fejhallgatók száma | 2 (stereo) |
| Tulajdonságok és funkciók |
| Tanúsítvány | MS Teams |
| Háttérvilágítás |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |
| Tömeg |
| Tömeg | 132 g |