A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








A vezeték nélküli HyperX Cloud Alpha 2 olyan gamereknek készült, akiknek zökkenőmentes játékélményre és kiváló hangzásra van szükségük. A headset akár 250 órás akkumulátor-üzemidejének köszönhetően hosszabb ideig játszhatsz, az 53 mm-es kétkamrás hangszórók pedig kristálytiszta hangzást biztosítanak. A versenytársak gamer headsetjeinél kétszer hosszabb akkumulátor-üzemidő. Az első újraprogramozható RGB-bázisállomás vezeték nélküli gamer headseten, amely kényelmes hangvezérlést biztosít. Az egyidejű 2,4 GHz-es és Bluetooth-kapcsolattal játék közben zenét hallgathatsz vagy telefonálhatsz. A leválasztható mikrofonkar és a belső mikrofonok tiszta hangkommunikációt biztosítanak. A kényelemre és tartósságra tervezett headset a legjobb társ a játékbéli kalandjaidhoz.
Tulajdonságok
| Hardverkompatibilitás | PC, PS5, PS4, Switch, Mac, Mobil, Xbox (csak 3,5 mm-es kapcsolattal) |
| Szín | Fekete |
| Helyigény | Fülre helyezhető (fület körülvevő); zárt hátlap |
| Keret típusa | Rozsdamentes acél; alumínium villák |
| Frekvenciaválasz (fejhallgató) | 20 Hz – 20 kHz |
| Beépített mikrofon frekvenciaválasza | 100 Hz – 10 kHz |
| Töltési idő | 6 óra |
| Akkumulátor üzemideje | Akár 250 óra |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető lítiumion-polimer |
| Impedancia | 64 Ω |
| Kábelhossz | 1,5 m |
| Bluetooth-verzió | 5,2 |
| Támogatott Bluetooth-kodekek | SBC; MPEG-2; AAC-LC |
| Támogatott Bluetooth-profilok | A2DP; AVCTP; AVRCP; RFCOMM; GAVDP; HFP; SPP; IOPT; DID; HSP |
| USB hangformátum | Sztereó lejátszás; Monó mikrofon |
| USB-specifikációk | USB 2.0 Type-A |
| Vezeték nélküli kapcsolat típusa | Bluetooth |
| Illesztőprogram típusa | Dinamikus, 53 mm |
| Audiokapcsolat | Vezeték nélküli USB Type-C; Bluetooth®; 3,5 mm-es headset hangkábel |
| Hangvezérlők | Hangerő; többfunkciós gomb; mikrofon némítása/mikrofon figyelése; vezeték nélküli mód kapcsoló |
| Teljes harmonikus torzítás | = 2% |
| Érzékenység (fejhallgató) | 96 dB SPL/mW 1 kHz-en |
| Gémmikrofon érzékenysége | -42 dBV (0 dB = 1 V/ Pa, 1 kHz) |
| Beépített mikrofon érzékenysége | -40 dBV (0 dB = 1 V/ Pa, 1 kHz) |
| Mikrofon típusa | Karos mikrofon; Beépített (fülön) |
| Gémmikrofon poláris mintája | Egyirányú |
| Beépített mikrofon poláris mintája | Mindenirányú |
| Gémmikrofonelem | Elektret kondenzátormikrofon |
| Beépített mikrofonelem | MEMS |
| Fülpárnák | Mikroszálas fülpárnák |
| Bitmélység | 16 bites; 24 bites |
| Mintavételi gyakoriság | 96 kHz; 48 kHz (sztereó és 7.1-es térhangzás) |
| Tömeg | Headset: 345 g; Bázisállomás: 178 g; Karos mikrofon: 12 g. |
| A doboz tartalma | Vezeték nélküli gamer headset, bázisállomás, leválasztható mikrofon, USB-C–USB-C kábelek, USB-C–USB-A adapter, 3,5 mm-es headset hangkábel, gyorskalauz |


