A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:












Szeretnél előnyt szerezni a többi játékossal szemben, és jobb játékeredményeket elérni? Az ASUS gamer fejhallgatót imádni fogod, segítségével mindig egy lépéssel előrébb járhatsz. A fülre illeszkedő kialakítás egy könnyített megoldást jelent. Kellően lefedi a fület, mégis kompakt marad. A zárt kialakítás szinte semmilyen hangot nem enged ki, és tompítja a környezeti zajt és hangokat. A hangszigetelés nagymértékben javítja a 3D hang pontosságát és minőségét, így mindig a csapattársaid előtt járhatsz. A fejhallgatót vezeték nélkül vagy kábellel is csatlakoztathatod - utóbbi igény szerint lecsatlakoztatható. Más fejhallgatókhoz képest hosszú, 1,5 méteres kábellel büszkélkedhet, amelyet egyetlen kagylóba vezetnek. A frekvenciatartomány biztosítja az erőteljes magas és mély hangokat - ezen túl az emberi fül már nem érzékel. A fejhallgató frekvenciatartománya 20 és 20 000 Hz között van, így biztos lehetsz benne, hogy a füled csak a legjobb minőségű hangokat fogja érzékelni. Fontos műszaki jellemző a hangszóró mérete is, ami itt 50 mm. A saját akkumulátorral rendelkező vezeték nélküli gamer fejhallgató akár 153 órán át is képes működni. A töltés egyszerűen megoldható - USB-C csatlakozón keresztül történik. A sötétben a játékot az RGB háttérvilágítás teszi még izgalmasabbá.
Az ASUS ROG DELTA II gamer fejhallgató egyéb fontos funkciói és jellemzői
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor töltése | USB-C |
| Akkumulátor max. üzemideje | 153 óra |
| Tömeg | |
| Tömeg | 318 g |
| Csatlakozás | |
| Vezeték nélküli kapcsolat | igen |
| Kábel hossza | 1,5 m |
| Bluetooth hatótávolság | 02.máj |
| Kapcsolat típusa | 3,5 mm Jack, Bluetooth, Rádiófrekvenciás |
| Levehető kábel | igen |
| Kábelvezetés | Egyoldalú |
| Támogatott kodekek | LC3 |
| Szín | |
| Szín | Fekete, Szürke |
| Mikrofon jellemzők | |
| Funkciók | Eltávolítható, Mikrofon némítása, Zajkioltó |
| Mikrofon konstrukció | Összecsukható |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Irányjellemző | Kör |
| Érzékenység | -40 dB |
| Min. frekvencia | 100 Hz |
| Max. frekvencia | 10 000 Hz |
| Fejhallgatók típusa | |
| Fejhallgatók száma | 2 (stereo) |
| Háttérvilágítás | |
| Háttérvilágítás | RGB |
| Platform | |
| Platform | PC, PlayStation 5, Xbox Series |
| Fej-/fülhallgató típusa | |
| Konstrukció | Zárt |
| Kialakítás | Fülre illeszkedő (on-ear) |
| Mikrofon | igen |
| Hangzási jellemzők | |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Hangszóró mérete | 50 mm |
| Max. frekvencia | 20 000 Hz |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Tulajdonságok és funkciók | |
| További tulajdonságok | Cserélhető fülpárnák, Fejhallgató beállítási alkalmazás, USB kábel mellékelve |
| Tanúsítvány | TeamSpeak |
| Funkciók | Ambient sound, Játék mód, Számok közötti váltás |


