AlphaTheta HDJ-F10-TX A DJ világ élvonalába tartozó Pioneer DJ bemutatja az AlphaTheta HDJ-F10-TX vezeték nélküli, fejre illeszkedő fejhallgatót elegáns fekete színben, aktív zajszűréssel és sokoldalú felhasználási lehetőségekkel. A SonicLink technológia kiváló hangteljesítményt biztosít DJ fellépéseken és stúdiómunkák során egyaránt, míg a Bluetooth kapcsolat akár 30 órányi zavartalan zenehallgatást tesz lehetővé hétköznapi használat mellett. Az AlphaTheta fejhallgató mérete nagyobb, viszont rendkívül kényelmes és kiemelkedő hangminőséget nyújt. Szükség esetén a 3,5 mm-es jack csatlakozóval és az 1,2 méteres lecsatlakoztatható kábellel vezetékesen is használható. A HDJ-F10-TX vezeték nélküli fejhallgatóval könnyedén válthatsz zeneszámot, fogadhatsz hívásokat, szabályozhatod a hangerőt, és a beépített mikrofonnak köszönhetően használhatod a hangasszisztenseket is (Siri és Google Assistant), így ideális társad lehet utazás közben is. A csomag tartalmaz egy hordtáskát és egy tartalék fülpárnát is.
Tiszta és erőteljes hangzás az AlphaTheta fejhallgatókkal A HDJ-F10-TX vezeték nélküli fejhallgatók egyedülálló SonicLink technológiával vannak felszerelve, amely lehetővé teszi, hogy a zenét tisztán és erőteljesen hallgasd még a rendkívül zajos környezetekben is, minimális késleltetéssel. Nem kell aggódnod a hangminőség romlása miatt magas hangerőnél sem. Az új fejlesztésű fülpárnák és a ház kialakítása biztosítják a környezeti zajok kiváló szigetelését.
A HDJ-F10-TX vezeték nélküli fejhallgatók univerzális felhasználást biztosítanak A HDJ-F10-TX modellt kifejezetten a hangminőségre helyezett hangsúly mellett tervezték, amelyet széleskörű felhasználási lehetőségek támasztanak alá – a DJ-zéstől és zenei produkcióktól kezdve a fellépésekig. Az új, 40 mm-es meghajtó kompozit filmmembránnal (PEEK-PU-PEEK) van ellátva, amely segít biztosítani a kiváló hangzást 5–30 000 Hz-es frekvenciatartományban.
A vezeték nélküli fejhallgatók magas ellenálló képességgel és hosszú akkumulátor-élettartammal A MIL-STD-810H katonai norma szerinti ütésállósági teszt igazolja, hogy a HDJ-F10-TX vezeték nélküli fejhallgatók kiválóan ellenállnak a különböző környezeteknek. Ezen kívül hosszú akkumulátor-élettartammal is rendelkeznek. A teljesen feltöltött akkumulátor akár 9 órányi folyamatos használatot biztosít SonicLink technológiával, és akár 30 órán át is használhatók Bluetooth-kapcsolaton keresztül.
Az AlphaTheta HDJ-F10-TX zajszűrő móddal rendelkezik Az AlphaTheta vezeték nélküli fejhallgatók aktív zajszűrő móddal és transzparens móddal rendelkeznek, így választhatsz, hogy elnyomod a környezeti zajokat, vagy kapcsolatban maradsz a környezettel, például beszélgetés közben.
A AlphaTheta HDJ-F10-TX vezeték nélküli fejhallgató főbb jellemzői - A SonicLink technológia kiváló hangminőséget és alacsony késleltetést biztosít
- Bluetooth 5.2 támogatás
- A HDJ-F10-TX akár 30 órán keresztül is használható
- Aktív zajszűrési mód és transzparens mód
- Az
AlphaTheta vezeték nélküli fejhallgatók lehetőséget kínálnak egy 1,2
méteres, leválasztható kábel csatlakoztatására (3,5 mm-es jack)
- Zene, hívások és hangasszisztens (Siri, Google Assistant) vezérlése
- A frekvenciatartományú átalakító 5–30 000 Hz között
- A csomaghoz egy praktikus hordozótáska és egy pót fülpárna is tartozik
| Fej-/fülhallgató típusa |
| Konstrukció | Zárt |
| Kialakítás | Fület befedő (over-ear) |
| Mikrofon | igen |
| Csatlakozás |
| Kapcsolat típusa | 3,5 mm Jack, 6,3mm Jack, Bluetooth |
| Kábelvezetés | Egyoldalú |
| Levehető kábel | igen |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Vezeték nélküli kapcsolat | igen |
| Tulajdonságok és funkciók |
| További tulajdonságok | Cserélhető fülpárnák, Tok a csomagban, USB kábel mellékelve |
| Hangzási jellemzők |
| Max. frekvencia | 30 000 Hz |
| Min. frekvencia | 5 Hz |
| Hangszóró mérete | 40 mm |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Tömeg |
| Tömeg | 356 g |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Akkumulátor |
| Akkumulátor max. üzemideje | 30 óra |
| Akkumulátor üzemideje (fülhallgató) | 30 óra |
| Akkumulátor töltése | USB-C |
| Mikrofon jellemzők |
| Min. frekvencia | 100 Hz |
| Max. frekvencia | 4 000 Hz |
| Mikrofon konstrukció | Integrált |
| Irányjellemző | Kör |
| Fejhallgatók típusa |
| Fejhallgatók száma | 2 (stereo) |