Ezzel a stílusos és művészi megjelenésű Nedis TV padlóállvánnyal
TV-készüléke tökéletesen fog illeszkedni a nappaliba. Ez az évszázad közepére jellemző, modern stílusú TV padlóállvány ferde oszlopházzal rendelkezik, amelyet egy tartást adó, V-alakú talp egyensúlyoz ki. Fém-alumínium kialakítással és bevonattal. Alkalmas a nagy, 49”-tól 70”-ig terjedő TV-képernyőkhöz, és akár 40 kg-os TV-képernyőkhöz is használható. A beépített kábelrendező megakadályozza, hogy a kábelek össze-vissza heverjenek a TV körül, és segít rendben tartani a szobát.
A három csúszásmentes gumírozott betét megóvja keményfa- vagy kövezett padlóját a karcolódástól. Ötvözze ezt azzal a ténnyel, hogy a V-alakú formák a legstabilabbak, és hogy az állvány rendelkezik egy borulásgátló biztonsági hevederrel a TV számára, amely megakadályozza, hogy a TV leboruljon, így szavatolva, hogy az állvány, a padló és a TV-képernyő mindig védve legyen, miközben gondoskodik a gyermekek biztonságáról is.
A háromlábú állványt szétszerelve szállítjuk, és kézzel kell összeálítani. A mellékelt kézikönyv és a bepattintható zárrendszer segítségével az állvány összeszerelése egyszerű, és 10-15 percen belül már élvezheti is kedvenc filmjeit, tévéműsorait és közvetítéseit.
Ne feledje, hogy a TV padlóállvány fejrésze rögzített.
Főbb adatok:- Bepattintható zár - a gyors és egyszerű összeszerelésért
- Kábelelvezetés - hogy minden rendezett legyen
- Az állvány mérete 887 x 516 x 1345 mm
- Alkalmas VESA-szerelőfelületekhez: 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400 és 600x400
| Adatok |
| Szín | Fekete |
| Tartozék típus | Állvány/Falikar |
| Állvány típus | Padló állvány |
| Dönthető | Nem |
| Forgatható | Nem |
| Minimális fali távolság | 0 cm |
| Maximális fali távolság | 0 cm |
| Min. VESA szabvány | 200 x 200 |
| Max. VESA szabvány | 600 x 400 |
| Maximális kijelző szám | 1 darab |
| Min. kijelző méret | 49 " |
| Max. kijelző méret | 70 " |
| Maximális teherbírás | 40 kg |
| Súly | 8000 g |
| Túlméretes termék | Nem |