A tévédet egy olyan ponton helyezd el, amelynek köszönhetően tökéletesen illeszkedik majd a szoba belső terébe. A letisztult Meliconi tv tartó lehetőséget ad arra, hogy megtaláld a megfelelő látószöget, és elegánsan kezelhesd a belső tér szervezését. 40 és 82" közötti képátlóval rendelkező televíziókkal használható. A legjobb vizuális hatás elérésének érdekében a tv tartó + 10° / - 5° szögben dönthető, emellett 75° szögben elforgatható. A tv tartó tömege 4,16 kg, terhelhetősége pedig 45 kg. A letisztult Meliconi tv tartó konzolt fekete szín hangsúlyozza ki.
A minőségi Meliconi 580471 FlatStyle FDRP600 tv állvány legfontosabb jellemzői- Az elegáns Meliconi tv tartó biztonságos és stabil rögzítést kínál a berendezésnek
- A falra szerelhető tartó ideális a TV szemmagasságban történő elhelyezéséhez
- Akár falra is telepíthető
- 40 és 82" közötti képernyő átmérővel rendelkező televíziókkal kompatibilis
- A gyors pozíció beállítása a csukló segítségével egyszerű és pontos
- A tökéletes vizuális hatás elérésének érdekében a tv tartó + 10° / - 5° szögben dönthető, emellett 75° szögben elforgatható
- A tv tartó tömege: 4,16 kg, terhelhetősége pedig 45 kg
- A minőségi Meliconi tv tartót fekete szín viszi tökélyre
- A csomagban megtalálhatóak az alábbiak is: szerelési készlet, vízmérték és FISCHER dübelek
Fedezd fel a tv tartó egyedi jellemzőit
Az elegáns Meliconi tv tartó állvány segít a tökéletes hangulat megteremtésében, amikor a kedvenc TV-műsoraid és filmjeid nézed. A masszív szerkezetet úgy tervezték, hogy akár falra is telepíthető legyen. A tv tartó konzol nagyszerű megoldás, ha a TV-t szemmagasságban szeretnéd elhelyezni. A csuklónak köszönhetően könnyedén a kívánt pozícióba állítható.
| Szín |
|
| Szín | Fekete |
| Típus |
|
| Típus | Fali |
| Konstrukció | Forgatható |
| Szerelési lehetőségek | Falra |
| VESA felfüggesztés | 300×300, 300×400, 400×200, 400×300, 400×400, 600×300, 600×400 |
| TV min. átlója | 40 " |
| TV max. átlója | 82 " |
| Tulajdonságok |
|
| Min. távolság a faltól | 6,5 cm |
| Max. távolság a faltól | 49,5 cm |
| Dőlésszög | + 10° / - 5° |
| Forgás | 75 ° |
| Max. terhelhetőség | 45 kg |
| Felszerelés |
|
| Felszereltség | FISCHER dübelek, Szerelési készlet, Vízmérték |
| Szereléshez szükséges | Csavarhúzó, Fúrógép (a beépítési módtól függően), Vízmérték |
| Tartó súlya |
|
| Tartó súlya | 4,16 kg |