A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Általános jellemzők | |
| Típus | Állítható |
| Mozgás típusa | Vízszintes |
| Függőleges | |
| Felszerelési mód | Fal |
| Maximális vízszintes mozgási szög | 15 ° |
| Maximális függőleges mozgási szög | 45 ° |
| Anyag | Acél |
| Alumínium | |
| Faltól való távolság | 70 mm |
| 625 mm | |
| Alapméret (mm) | 580 x 286 |
| Minimálisan kompatibilis átló | 60 inch |
| Maximális átló kompatibilitás | 105 inch |
| Maximális támogatott súly | 80 kg |
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |
| 300 x 300 | |
| 400 x 200 | |
| 400 x 400 | |
| 600 x 400 | |
| 800 x 400 | |
| 800 x 600 | |
| 900 x 600 | |
| Állvány súlya | 14.4 kg |
| Szín | Fekete |


