Alumínium radiátor (radiátor) Fondital Exclusivo 350, 10 elemA Fondital Exclusivo 350 nyomású öntött radiátorát egy kutatási projekt eredményeként hozták létre, amelynek célja a radiátorok teljesítményének optimalizálása volt, hogy magas mechanikai és energetikai jellemzőkkel rendelkező terméket kínáljanak.
Az alacsony hőtehetetlenségű speciális alumíniumötvözet ideális olyan berendezések létrehozásához, amelyek gyorsan és pontosan képesek reagálni a környezet hőmérséklet-ingadozásaira, és nagyon kis súlya van, ami megkönnyíti a telepítést.
Az acél vagy öntöttvas radiátorokhoz képest az Exclusivo alumínium radiátor alacsonyabb víztartalommal rendelkezik. Ez lehetővé teszi, hogy a berendezés gyorsabban érje el a kívánt hőmérsékletet, miközben kevesebb üzemanyagot használ fel, ami alacsonyabb energiafogyasztást és pénzt jelent a végfelhasználónak.
Mindegyik radiátor szabványos fehér RAL 9010-re van festve két rétegben: az első anaforézissel a fém védelméhez elengedhetetlen, a második, amelyet szórással végeznek, növeli a védelem mértékét, és esztétikailag a kívánt megjelenést adja a terméknek.
Az alumínium műszaki jellemzőinek köszönhetően az Exclusivo radiátorok tökéletesen kompatibilisek a legújabb hőtermelési technológiákkal, mint például a kondenzációs kazánokkal és hőszivattyúkkal, így bizonyítva, hogy ideálisak mind a meglévő berendezések cseréjéhez, mind új épületek építéséhez.
Az Exclusivo alumínium radiátor 407 mm magassággal, 97 mm mélységgel és 350 mm tengelytávolsággal, 115,8 W névleges hőteljesítmény/elem (Δ t= 60 K) kivitelben készül.
| Általános jellemzők |
| Radiátor típusa | Alkatrész |
| Tájolás | Horizontális |
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fehér |
| Csomag tartalma | 1 x Radiátor |
| Technikai jellegzetességek |
| Névleges teljesítmény | 115.8 W |
| Üzemi nyomás | 6 bar |
| Tengelyek közötti távolság | 350 mm |
| Alkatrészek száma | 10 |
| Méretek |
| Hosszúság | 800 mm |
| Szélesség | 97 mm |
| Magasság | 407 mm |