A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Jellemző | Érték |
| Dizájn | Igen |
| Termékszín | Inox |
| Beépített kijelző | Nem |
| Fagyasztó polcok/számlálók száma | 7 |
| Ajtó pánt | Jobbos |
| Egyedi panel-kész | Igen |
| Terméktípus | Fiókos fagyasztó |
| Készülék elhelyezése | Szabadon álló |
| Nyél mennyisége | 1 |
| Éves energiafogyasztás | 214 kWh |
| Villamosenergia-bemeneti feszültség | 230 V |
| Villamosenergia-bemeneti frekvencia | 50 Hz |
| Energiaosztály (HDR) | E |
| Csatlakoztatott terhelés | 100 W |
| Csomag súlya | 64 kg |
| Súly | 59 kg |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 1700 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Fagyasztó nettó kapacitása | 242 L |
| Fagyasztási kapacitás | 11 kg/24h |
| Zajszint | 40 dB |
| Automatikus leolvasztás (fagyasztó) | Nem |
| No Frost rendszer | Nem |
| Gyorsfagyasztás funkció | Igen |


