A Beko B3RFNE314W fagyasztó ideális választás nagyobb háztartások számára, hiszen 286 literes kapacitásával bőséges tárolóhelyet biztosít az élelmiszereknek. A No Frost technológia megakadályozza a jegesedést, így mindig kényelmes és karbantartásmentes használatot nyújt. A ProSmart inverter kompresszor csendes működést és energiahatékony teljesítményt garantál. Praktikus kialakítása és több rekesze segít a rendszerezett, átlátható tárolásban.
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 1 |
| Kijelző típusa | LCD |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 38 dB |
| Hozzátartozó kiegészítők | Jégkockatartó |
| Szín | Fehér |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Évi energiafogyasztás | 250 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0.617 kWh |
| Klímaosztály | SN-T |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 9 h |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 268 l |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Rekeszek száma | 8 |
| Nagy rekesz Big Box | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 14.9 kg |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Szélesség | 59.7 cm |
| Mélység | 70.9 cm |
| Magasság | 186.5 cm |
| Súly | 71 kg |