A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:





| Általános termékinformáció | |
| Termékcsoport | Fagyasztóláda |
| GTIN | 9005382234198 |
| Teljesítmény és fogyasztás | |
| Energiahatékonysági osztály | A++ |
| Energiafogyasztás 24 óra alatt | 0,470 kWh / 24h |
| Energiafogyasztás évente | 172 kWh/a |
| Klímaosztály | SN-T |
| Alacsony környezeti hőmérsékleten is használható | -15°C |
| Zaj-hangteljesítmény | 40 dB |
| Hasznos össztérfogat | 193 l |
| Bruttó össztartalom | 206 l |
| Feszültség | 220-240 V ~ |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Teljesítményigény | 1,0 A |
| Méretek és tömegek | |
| Külső méretek (Ma./Szé./Mé.) | 90,5 / 75,0 / 76,0 cm |
| Magasság / szélesség / mélység (csomagolással) | 1.025,0 / 842,0 / 802,0 mm |
| Súly (csomagolás nélkül) | 39,00 kg |
| Súly (csomagolással) | 48,00 kg |
| Kezelés és funkciók | |
| Hőmérsékleti tartomány fagyasztórész | -14 °C-tól -28 °C-ig |
| Vezérlés | Elektronikus vezérlés |
| Zavar: Figyelmeztető jel | optikai |
| SuperFrost | idővezérelt |
| Fagyasztórekesz | |
| Csillagjelzés | 4 |
| Hűtőtechnológia | SmartFrost |
| StopFrost-rendszer | igen |
| A leolvasztás folyamata | kézi |
| Tárolási idő áramkimaradásnál | 34 h |
| Fagyasztóképesség 24 óra alatt | 18 kg |
| Beakasztható kosarak | 1 |
| Kosarak maximális száma (lásd az ábrán) | 4 |
| Olvadékvíz lefolyó | igen |
| Dizájn és anyagok | |
| Ajtódizájn | HardLine |
| Szín | fehér |
| Ajtó/fedél anyaga | acél |
| Oldalfalak anyaga | acél |
| Fogantyú | ergonómikus ládafogantyú |


