Maximális frissesség, minimális fogyasztás Mondjon búcsút a magas áramfogyasztásnak. A Star-Light hűtőszekrény ötvözi a helygazdálkodást a nagy takarékossági teljesítménnyel. Ideális az élelmiszerek frissen tartásához anélkül, hogy a magas villanyszámlák miatt kellene aggódnia. Ez azért van, mert a korábbi modellekkel ellentétben a Star-Light hűtőszekrény F energiaosztályának köszönhetően akár 20%-kal kevesebb erőforrást fogyaszt.
F osztály A legmodernebb technológia kifejlesztése biztosítja fagyasztóink hatékonyságát és teljesítményét. Ezzel egyidejűleg csökken a környezeti hatás. A Star-Light hűtő új energiaosztálya az Európai Unió szintjén elfogadott új energiacímkék szerint a régi A+ energiaosztálynak felel meg.
Retro design A piros hűtőszekrény elegáns, karcsú kialakítású, fehér belsővel. A dizájn vonalainak köszönhetően könnyen illeszkedik bármilyen dekorációhoz, így tökéletes hostelekbe vagy szállodákba, de akár a konyhába vagy a nappaliba is.
Bőséges tárolóhely A hűtőszekrényben több mint elegendő tárolóhely van a család számára. A rekeszek szabadságot adnak Önnek az élelmiszerek rendszerezésében, köszönhetően a használati és funkcionalitást szem előtt tartó kialakításnak. Az állítható polcok, a megfordítható ajtó vagy az ajtón található bőséges palackhely hatékony tárolást tesz lehetővé.
Kapacitás 93 l A Star-Light hűtőszekrény 93 literes térfogata lehetővé teszi, hogy tökéletesen elférjen viszonylag kis helyiségekben, miközben elegendő térfogatot biztosít a napi élelmiszer-tárolási igények kielégítéséhez.
Polcok A polcok tartós anyagokból készültek, amelyek hosszú élettartamot biztosítanak, és lehetővé teszik a belső tér könnyű tisztítását.
Zöldség- és gyümölcsrekesz Ezt a rekeszt úgy tervezték, hogy a legjobb tárolási feltételeket biztosítsa. Zárt térként megtartja a nedvességet, amely elengedhetetlen ahhoz, hogy a gyümölcsök és zöldségek hosszabb ideig megőrizzék frissességüket és tápanyag tartalmukat.
Tojástartó A hűtőszekrény speciális tojástartóval van felszerelve.
Csökkentett zajszint A 41 dB-es zajszintnek és az alacsony rezgésnek köszönhetően a Star-Light hűtőszekrény elég csendes ahhoz, hogy zökkenőmentesen illeszkedjen otthona akusztikai környezetébe.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 1 |
| Nettó űrtartalom | 93 l |
| Ajtó nyítása | Jobb, megfordítható ajtó |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Hűtőfolyadék | R600a |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Piros |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 93 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Kézi |
| Hűtő polcok száma | 1 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz, Chiller Box 0 ° C - + 3 ° C |
| Hozzátartozó kiegészítők | 1 x Tojástartó |
| Polcok anyaga | Üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vízadagoló | Nem |
| Főbb jellemzők |
| Tulajdonság | Állítható lábak, Hőmérséklet-szabályozás |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Tápfeszültség | 220 V, 240 V |
| Zajszint | 42 dB |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | F energiaosztály |
| Klímaosztály | N-ST-T |
| Évi energiafogyasztás | 107 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0.3 kWh |
| Méretek |
| Magasság | 85 cm |
| Szélesség | 47.2 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Súly | 21.7 kg |