Beko B5RLNE365HDXB kombinált hűtőszekrény
A Beko B5RLNE365HDXB egyajtós hűtőszekrény az energiahatékonyságot modern és funkcionális dizájnnal ötvözi. A nagylelkű, 365 literes űrtartalommal ez a hűtőszekrény AeroFlow™ technológiával van felszerelve az egyenletes hűtés érdekében, és HarvestFresh™ technológiával, hogy az élelmiszerek tovább frissek maradjanak. A LED-világítás és az állítható polcok fokozott láthatóságot és rugalmasságot biztosítanak, így ideális választás bármilyen konyhába.
HarvestFresh™
A napfény ihlette, természetes frissesség. Az innovatív 3 színű technológia a napfény természetes ciklusát szimulálja a rekeszben, hogy a gyümölcsökben és zöldségekben található vitaminokat hosszabb ideig megőrzi*. *Az Intertek tesztelése szerint, a technológiának közvetlenül kitett paradicsom, paprika, sárgarépa, spenót és zeller alapján, a 0. és az 5. nap összehasonlításával.
AeroFlow™
Az AeroFlow™ technológia akár 30%-kal* tovább tartja frissen az élelmiszereket. Az egyenletes hőmérséklet-eloszlás és a hűtőtér minden szintjén a hőmérséklet-ingadozás minimalizálása révén csökken a friss élelmiszerek kiszáradása. Így az AeroFlow™ technológiának köszönhetően a friss ételek frissessége, megjelenése és lédússága hosszabb ideig megmarad. * Élelmiszerek súlyváltozása és az „általános elfogadhatóság” mutatóján alapuló érzékszervi értékelési vizsgálatok az élelmiszerek hűtőben való eltarthatóságának meghatározására, amelyeket az Intertek a következő élelmiszereken végzett: sárgarépa, jégsaláta, paradicsom, eper, szalámi és kásasajt. Az eredményeket úgy értékelték, hogy összehasonlították az AeroFlow™ technológiával felszerelt hűtőszekrény alsó polcain 12 napig tárolt élelmiszereket az AeroFlow™ technológia nélküli hűtőszekrénnyel.
EverFresh+
A Beko EverFresh+ technológia a hűtőszekrény belsejében tökéletes azok számára, akik egészséges életmódot folytatnak és friss gyümölcsöt és zöldséget fogyasztanak. Mostantól a külön erre a célra kialakított gyümölcs- és zöldségrekeszben elhelyezett gyümölcsök és zöldségek akár 3-szor tovább maradnak frissek*. A páratartalom nagyon gondosan szabályozott, a páralecsapódás a szellőzőnyílások révén csökken, a hőmérséklet-ingadozás pedig minimálisra csökken. Így a Beko EverFresh+ technológiája hosszabb ideig tartja frissen, ízletesen és egészségesen a gyümölcsöket és zöldségeket. * SGS-tesztelt brokkoli és saláta esetében egy hagyományos gyümölcs- és zöldségrekeszhez képest.
ProSmart inverteres kompresszor
A ProSmart Inverter kompresszor rendkívül csendes működést biztosít a legmagasabb energiahatékonysági szabványok mellett. A ProSmart Inverterrel felszerelt hűtőkészülékek technológiai szempontból úgy vannak kialakítva, hogy használat közben maximálisan tartósak legyenek.
Tejtermékek
Ez a rekesz alacsonyabb hőmérsékletet biztosít, mint a hűtőrekesz, ideális olyan termékek (kolbászok, tejtermékek stb.) tárolására, amelyek alacsonyabb tárolási hőmérsékletet igényelnek, vagy azonnali fogyasztásra szánt hús-, csirke- vagy haltermékek tárolására. Gyümölcs és zöldség nem tárolható ebben a rekeszben.
Vékony tartályos vízadagoló
A vízadagoló rendszer tartálya ergonomikusan a hűtőszekrény ajtajába van integrálva, így a tárolóhely érintetlen marad. Hűtsön, amikor akar, legyen helye, amikor szüksége van rá.
Palacktartó állvány
Krómozott palacktartó állvány.
XXL palacktartó
Speciális állvány nagy hengeres palackok és tartályok számára.
Megfordítható ajtók
A hűtőszekrény ajtóinak nyitási iránya a helyszűke függvényében megváltoztatható. Az ajtók az innovatív kialakításnak és a kiegészítő oldalsó zsanéroknak köszönhetően jobb vagy bal oldalra szerelhetők.
Gyümölcs- és zöldségdoboz
Tágas rekesz a gyümölcsök és zöldségek legjobb körülmények között történő tárolásához.
Hűtőventilátor
A hűtőrekeszbe szerelt ventilátornak köszönhetően a hűvös levegő egyenletesen oszlik el a készülék belsejében, ugyanakkor jobb hűtési teljesítményt biztosít.
Nem gyúlékony anyagok
Az anyagok, amelyekből a Beko fagyasztók készülnek, fokozott biztonságot nyújtanak a használat során és védelmet a környezeti tényezőkkel szemben.
TUV tanúsítás
A Beko fagyasztók TUV-tanúsítvánnyal rendelkeznek, ami megerősíti, hogy megfelelnek az összes kategóriára vonatkozó építési és biztonsági szabványnak.
Biztonsági üvegpolcok
A biztonsági üvegpolcok 25 kg-ig ellenállnak, és ideálisan tagolják a rendelkezésre álló helyet.
Állítható biztonsági üvegpolcok
Az állítható biztonsági üvegpolcok 25 kg-ig ellenállnak, és ideálisan elosztják a rendelkezésre álló helyet.
Ajtónyitó hangjelzés
A hangjelzés akkor aktiválódik, ha a hűtőszekrény ajtaja egy percnél hosszabb ideig nyitva marad.
LED világítás
Optimális megvilágítást biztosít, anélkül, hogy megemelné az áramszámlát. Gazdaságos és nagy teljesítményű világítás.
Vakáció üzemmód
Ez a funkció segít energiát megtakarítani azáltal, hogy a hűtőszekrény akkor is üzemben marad, amikor Ön nyaralni megy. Az élelmiszerek minimális energiafogyasztás mellett frissen maradnak.
Figyelmeztető fény
A figyelmeztető lámpa akkor kapcsol be, ha a hűtőszekrényben a hőmérséklet nem megfelelő, ha a gyorsfagyasztás funkció aktív, vagy ha váratlan helyzet áll elő. Így mindig tudni fogja, hogy hűtőszekrénye optimálisan működik-e.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 1 |
| Speciális felület | Rozsdamentes acél |
| Kijelző típusa | Érintőképernyő |
| Nettó űrtartalom | 365 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény |
| Hűtőrendszer | No Frost |
| Hűtőfolyadék | R 600a |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Szín | Krómozott ezüst |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 365 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Hűtő polcok száma | 6 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Tejtermék rekesz |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Vízadagoló | Igen |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | No Frost EverFresh+ Compresor ProSmart Inverter AeroFlow Harvest fresh |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Vakáció üzemmód Ajtó riasztó Figyelmeztető fény Hűtőventilátor Dairy |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Zajszint | 35 dB |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| Klímaosztály | SN-T |
| Évi energiafogyasztás | 113.9 kWh |
| Napi energiafogyasztás | 0.312 kWh |
| Méretek |
| Magasság | 185.5 cm |
| Szélesség | 59.7 cm |
| Mélység | 70.9 cm |
| Súly | 69.5 kg |