A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacítás | 6 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 74 dB |
| Mosás zajszint | 54 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek | |
| Mélység | 40 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 54 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény | |
| Évi energiafogyasztás | 122 kWh |
| Éves átlagos vízfogyasztás | 7300 l |
| Energiahatékonysági osztály | A+++ energiaosztály az A+++-tól D-ig terjedő skálán |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Funkciók és biztonság | |
| Tulajdonság | Bubble Soak Smart Check Gyorsmosás |
| Biztonsági funkciók | Gyerekzár |
| Programok és opciók | |
| Mosási programok | Ágyneműk Vegyes Pamut Szintetikus Dobtisztítás 15` Quick Wash Hygiene Steam Eco 40-60 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min |


