Samsung WW60A3120WE/LE MosógépDigitális inverteres motortechnológiaNagyobb energiahatékonyságot, kevesebb zajt és tartós teljesítményt szeretne? A Digital Inverter technológia szilárd mágneseket használ, amelyekkel hatékonyabban és halkabban érheti el a kívánt eredményeket, miközben kevesebb energiát fogyaszt, mint egy univerzális motor.
Higiénizáló gőzHigiénikus és mélytisztítást biztosít ruháinak a gőzhatásnak köszönhetően, amely jelentősen javítja a végeredmény minőségét. A dob aljáról kibocsátott erőteljes gőzsugár teljesen átitat minden egyes ruhadarabot, eltávolítva a beágyazódott szennyeződéseket és a baktériumok 99,9%-át.
15 perces gyorsmosás
Az enyhén szennyezett szennyes gyors és hatékony mosásához használhatja a gyorsmosási programot: a kis mosási terhek mindössze 15 perc alatt elkészülnek. Tökéletes azok számára, akik mindig sietnek, akik mindig kéznél akarják tudni kedvenc ruhadarabjaikat, vagy akik el akarják kerülni a hatalmas szennyes ruhakupacokat, és rövid idő alatt kivételes eredményt szeretnének elérni.
Dob tisztításA szennyes higiéniája a mosógép higiéniáját is jelenti, amelyet mostantól vegyszerek nélkül is frissen és tisztán tarthat. A Drum Clean eltávolítja az összes mosószer-maradványt és szennyeződésnyomot a dob belsejéből anélkül, hogy kemény vagy drága mosószereket használna, hanem egyszerűen az áztatás, a pulzálás és a nagy sebességű centrifugálás kombinációjával.
Késleltetés végeNe hagyja túl sokáig a nedves ruhákat a mosógépben, ami elősegíti a kellemetlen szagok kialakulását. A Delay End funkcióval akár 24 órával is késleltetheti a mosási ciklus végét. Ezután elindíthatja a programot éjszaka, és beállíthatja, hogy akkor fejeződjön be, amikor hazaér a munkából, így mindig friss lesz a szennyes.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Igen |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 2 tag; 3 tag |
| Töltet kapacitás | 6 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 74 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 40 cm |
| Szélesség | 59,5 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 55 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 55 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Gyerekzár; Drum Clean; Késleltetett befejezés; Inverter motor; Gőzmosás |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| Biztonsági funkciók | Gyerekzár |
| Technológia | Digital Inverter; Hygiene Steam |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Pamut; Öblítés és centrifugálás; Színes; Szintetikus; Mix; Drum Clean; Kültéri ruházat; 15` Quick Wash; Hygiene Steam; Eco 40-60; Drain/Spin; Gyapjú/Finom |
| Gyorsmosás hossza | 15 min |
| ECO program időtartama | 3 h 18 min |