TP-LINK
Deco X20 AX1800 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Vezeték nélküli rendszer (1db-os)
51.200 Ft
62.950 Ft
62.950 Ft
A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Mosógép méretei | |
| Mosógép mérete (mélység) | Standard (min. 50 cm) |
| Mosógép tömege | 98 kg |
| Mosógép szélessége | 59,6 cm |
| Mosógép magassága | 85 cm |
| Mosógép mélysége | 64,3 cm |
| Mosógép funkciói | |
| Mosógép funkciói | Automatikus adagolás, Gőzprogram, Gyerekzár, Gyorsprogram, Késleltetett indítás, Kijelző, Ruhadarab hozzáadása, Ruhák gőzkezelése, Súlyérzékelés |
| Mosógép technológia | Méhsejt szerkezetű dob, SteamCare |
| Csatlakozás és kompatibilitás | |
| Csatlakozás | Wi-Fi |
| Kompatibilitás | Miele@home |
| Okos funkciók | Állapot infó |
| Miele mosógép | |
| Tökéletes mosási eredmény | AllergoWash, CapDosing, Folt eltávolító funkció, PowerWash, SingleWash, SteamCare, TwinDos automata adagoló |
| Kivitelezés | Előltöltős mosógép |
| Mosási ciklusok | Érték, Impregnálás, Outdoor, Pamut - higiénia, QuickPowerWash, Selyem, Sportruházat , Toll paplanok |
| Okos háztartás | Miele@home |
| Maximális fordulatszám | 1600 ford/perc |
| Gazdaság | Eko-információk ellenőrzése, Tömeges automatizálás |
| Töltelék mennyisége | 9 kg |
| Modellmegjelölés | W1 White Edition |
| Ergonómikus | AddLoad, Akár 24 órás indításidőzítés, Dobmegvilágítás, Vízkár elleni védelem, Waterproof (WPS) rendszer |
| Modelltípus | |
| Modell típusa | Szabadonálló |
| A mosógép energetikai paraméterei | |
| Súlyozott vízfogyasztás ciklusonként (mosási ciklus) | 48 l |
| Zajkibocsátási osztály az ECO 40-60° program mellett | A |
| Program időtartama (mosási ciklus) | 199 perc (3,32 óra) |
| Maximális töltési kapacitás (mosási ciklus) | 9 kg |
| Energiahatékonysági osztály (mosási ciklus) | A |
| Centrifugálási zajszint | 67 dB |
| Energiafogyasztás (mosási ciklus) | 49 kWh/100 c. |
| Centrifuga hatékonysági osztály | A |
| Mosógép színe | |
| Mosógép színe | Fehér |
| Mosógép tulajdonságai | |
| Mosógép programok száma | 29 |
| Maximális centrifugálási sebesség | 1 600 ford/perc |
| Mosógép kialakítása | Szárító nélkül |
| Mosógép töltése | Elöltöltős |


