Inverteres motorÉlvezze a hosszú élettartamú mosógépet! Az elektromágneses mezővel való működésének köszönhetően az inverteres motor garantálja az alacsony rezgés- és kopásszintet. Így nagyobb megbízhatóságot, hosszabb élettartamot, csökkentett zajszintet és energiahatékonyságot kap, ami a villanyszámlán is meglátszik.
STEAMA gőztechnológia nemcsak a kényes ruhákra, hanem az érzékeny bőrre is vigyáz. A gőz eltávolítja a baktériumokat és az allergéneket a szövetekről, így a ruhák tökéletesen tiszták maradnak. Ez az ideális funkció az érzékeny bőrűek, például csecsemők ruháihoz.
Hőmérséklet kiválasztásaNagyfokú rugalmasság a mosási hőmérséklet megválasztásában: 20, 30, 40, 60, 90 fok.
Habeltávolító funkcióHa túl sok mosószert használ, nagy mennyiségű hab képződik, ami befolyásolja a mosási és öblítési lépések hatékonyságát. Ez a funkció automatikusan érzékeli a felesleges habot és eltávolítja azt.
A centrifugálási sebesség kiválasztásaKiválaszthatja a fordulatszámot, azaz a maximális centrifugálási sebességet, akár 1400 fordulat/percig. Válassza ki a fordulatszámot az Ön által használt ruhák típusának és az Ön által preferált programnak megfelelően!
Elektronikus egyensúlyszabályozó rendszerA termék elektronikus kiegyensúlyozó rendszerrel rendelkezik, amely a szennyes egyenletes eloszlásával a dobon belül csökkenti a csavarás közbeni rezgéseket és zajt.
ECO LOGIC rendszerOptimalizálja a víz- és mosószerfogyasztást, valamint a mosási program hosszát a betöltött szennyes mennyiségének megfelelően. Az Eco Logic rendszer segít a természet védelmében és a pénzmegtakarításban. Például a gép félig betöltése esetén az energiamegtakarítás akár 50% is lehet.
GyermekzárEzzel a funkcióval lezárhatja a kezelőpanelt használat közben, vagy megakadályozhatja, hogy a gyermekek használják a gépet.
LED kijelzőNagyméretű, modern LED kijelző intuitív kezelőpanellel, amellyel bármikor kiválaszthatja a megfelelő beállításokat, a kedvenc mosási programtól kezdve a hőmérsékleten át a mosási feltételekig.
Mosógép Heinner HWM-VT2104IVCHA+++, - Kapacitás 10kg,
- Centrifugálási sebesség 1400 fordulat/perc,
- A energiaosztály,
- Inverteres motor,
- 15 program,
- Digitális kijelző,
- Gyorsprogram 15 perc,
- Rövid program 60 perc,
- Anti-Allergia program,
- Késleltetett indítás funkció,
- Gőzfunkció,
- ECO LOGIC,
- Habérzékelő rendszer,
- Elektronikus egyensúly-szabályozó rendszer,
- Gyermek hozzáférési zár,
- Méretek (hosszúság x szélesség x magasság): 59,7x58,2x84,5 cm,
- Szín: fehér
- A energiaosztály
- Optimális villamosenergia-fogyasztás és szuper megtakarítás
- Anti-siphoning funkció
- Használatával csökkenthető a ruhadarabok gyűrődése.
- Terhelhetőség: 10 kg
- Nagy teherbírás, tökéletes a mindennapi igényekhez.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 5 tag 6 tag |
| Töltet kapacítás | 10 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 58.2 cm |
| Szélesség | 59.7 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Gyűrődésvédő Késleltetett indítás Centrifugálási sebesség kiválasztása Mosási hőmérséklet választó |
| Biztonsági funkciók | Túlhabzás figyelés Elektronikus egyensúly szabályozó rendszer Gyermekzár |
| Technológia | Motor Inverter Eco Logic rendszer |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Allergy safe 15 perces gyors program Rövid program 60 perc |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min 60 min |
| Hőmérséklet fokozatok | 5 |