Display LED
Nagyméretű, modern LED kijelző intuitív kezelőpanellel, amely lehetővé teszi, hogy mindig a megfelelő beállításokat válassza, a kedvenc mosási programtól kezdve a hőmérsékleten át a mosási feltételekig.
Késleltetett indítás funkció
Maximális rugalmasságot biztosít, lehetővé teszi, hogy a gépet úgy állítsa be, hogy a kívánt időpontban, 3-12 órán belül induljon el.
D energiaosztály
Optimális villamosenergia-fogyasztás és szuper megtakarítás
Terhelhetőség: 7 kg
Nagy teherbírás, tökéletes a mindennapi igényekhez.
Hőmérséklet kiválasztása
Nagyfokú rugalmasság a mosási hőmérséklet megválasztásában: 20, 30, 40, 60, 90 fok.
Habeltávolító funkció
Ha túl sok mosószert használ, nagy mennyiségű hab képződik, ami befolyásolja a mosási és öblítési lépések hatékonyságát.
Ez a funkció automatikusan érzékeli a felesleges habot és eltávolítja azt.
A centrifugálási sebesség kiválasztása
Kiválaszthatja a fordulatszámot, azaz a maximális centrifugálási sebességet, akár 1000 fordulat/percig. Válassza ki a fordulatszámot az Ön által használt ruhák típusának és az Ön által preferált programnak megfelelően!
Elektronikus egyensúlyszabályozó rendszer
A termék elektronikus kiegyensúlyozó rendszerrel rendelkezik, amely a szennyes egyenletes eloszlásával a dobon belül csökkenti a csavarás közbeni rezgéseket és zajt.
ECO LOGIC rendszer
Optimalizálja a víz- és mosószerfogyasztást, valamint a mosási program hosszát a betöltött szennyes mennyiségének megfelelően.
Az Eco Logic rendszer segít a természet védelmében és a pénzmegtakarításban.
Például a gép félig betöltése esetén az energiamegtakarítás akár 50% is lehet.
Gyermekzár
Ezzel a funkcióval lezárhatja a kezelőpanelt használat közben, vagy megakadályozhatja, hogy a gyermekek használják a gépet.
Tulajdonságok:- 7kg kapacitás,
- Centrifugálási sebesség 1000 fordulat/perc,
- D energiaosztály,
- 15 program,
- LED kijelzés,
- Gyorsprogram 15 perc,
- Rövid program 60 perc,
- Antiallergia program,
- Késleltetett indítás funkció,
- Előtakarékossági funkció,
- ECO LOGIC rendszer,
- Habérzékelő rendszer,
- Elektronikus egyensúly-ellenőrző rendszer,
- Gyermekbiztonsági zár,
- Méretek (hosszúság x szélesség x magasság): 59,7x52,7x84,5 cm,
- Szín: fehér
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 3 tag |
| Töltet kapacítás | 7 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1000 fordulat/perc |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 52.7 cm |
| Szélesség | 59.7 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Gyűrődésvédő Késleltetett indítás Centrifugálási sebesség kiválasztása Mosási hőmérséklet választó |
| Késleltetett indítás | 12 h |
| Biztonsági funkciók | Túlhabzás figyelés Elektronikus egyensúly szabályozó rendszer Gyermekzár |
| Technológia | Eco Logic rendszer |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Allergy safe 15 perces gyors program Rövid program 60 perc |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min 60 min |
| Hőmérséklet fokozatok | 5 |