A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacítás | 10 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 73 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek | |
| Mélység | 530 mm |
| Szélesség | 595 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Hatékonyság és teljesítmény | |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 51 kWh |
| Funkciók és biztonság | |
| Tulajdonság | Valtoztathato centrifugalasi sebesseg Késleltetett indítás Kedvenc program megjegyzése Mosási hőmérséklet választó Akusztikus jelzések kikapcsolása Éjszakai mosás Speed Wash Add ON |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Programok és opciók | |
| Mosási programok | Gyapjú Pamut Farmer Sportruházat Babaruha Szintetikus Vegyes 45 perces gyorsmosás Gőzfunkció Eco 40-60 20°C Öblítés és centrifugálás Rapid 15 Nagymeretu |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min 45 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 3.59 h |


