A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag |
| Töltet kapacítás | 8 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 74 dB |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek | |
| Mélység | 54 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Hatékonyság és teljesítmény | |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 37 kWh |
| Funkciók és biztonság | |
| Tulajdonság | Extra öblítés Előmosás Centrifugálási sebesség kiválasztása Mosási hőmérséklet választó Befejezési késleltetés Ruhák hozzáadása Add On Akusztikus jelzések kikapcsolása Dobtisztítás |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Motor Inverter Steam |
| Programok és opciók | |
| Mosási programok | Pamut Műszálas Öblítés és centrifugálás Centrifugálás Babaruha Vegyes Allergy Care 15 perces gyors program finom/selyem Sports Eco 40-60 20 fokos program Down Power 49 minutes |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 3 h 38 min |


