Heinner HWM-H7014IVSMC+++ Keskeny mosógép
Mindig tiszta, mindig friss
Inverteres motorÉlvezze a hosszú élettartamú mosógépet! Az elektromágneses térben történő működésnek köszönhetően az inverteres motor csökkenti a rezgéseket és a kopást.
Így Ön nagyobb megbízhatóságot, hosszabb élettartamot, alacsonyabb zajszintet és energiahatékonyságot biztosít, amit villanyszámláján is láthat.
GŐZA Steam technológia nemcsak a finom ruhákról gondoskodik, hanem az érzékeny bőrről is.
A gőzpára eltávolítja a baktériumokat és az allergéneket az anyagokból, így a ruhák tökéletesen tiszták maradnak. Ideális funkció érzékeny bőrűek, például csecsemők ruházatára.
Vékony kialakításBár vékony kialakítású, és kevesebb helyet foglal, a 7 kg-os kapacitás lehetővé teszi, hogy sok ruhaneműt mosson ki egyetlen töltettel
Előmosás funkcióEnnek a funkciónak a segítségével a gép intenzíven mossa a ruhákat, így javul a mosási hatás, és jobban eltávolíthatók a foltok.
Ez a funkció nagyon piszkos ruhákhoz alkalmas.
C energiaosztályAz optimális villamosenergia-fogyasztás és a szuper gazdaságosság előnyeit élvezheti.
Kedvenc programmemóriaElmentheti kedvenc vagy gyakran használt programját, és gyorsan kiválaszthatja.
További öblítési funkcióEnnek a funkciónak a kiválasztása aktiválja a ruhanemű további öblítését
Befejezés késleltetési funkcióÖn dönti el, hogy mikor fejezze be a kívánt programot, függetlenül annak időtartamától vagy intenzitásától.
Ez a funkció lehetővé teszi a mosási ciklus befejezésének beállítását egy beállított időpontban, így maximális rugalmasságot biztosít a befejezési idő tekintetében, akár 24 órás késleltetéssel.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Keskeny | Igen |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 3 tag |
| Töltet kapacítás | 7 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Tartály anyaga | Galvanizált |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 46.5 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 59 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés Előmosás Kedvenc program megjegyzése Centrifugálási sebesség kiválasztása Mosási hőmérséklet választó Befejezési késleltetés Akusztikus jelzések kikapcsolása |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Motor Inverter Steam Babaápolás Steam |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | 15 perces gyors program |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 3 h 28 min |
Válassza ki a centrifugálási sebességet
Kiválaszthatja a fordulatok számát, ami a maximális préselési sebességet jelenti, percenként akár 1400 fordulatig. Válassza ki a forgatások számát a használt ruha típusának és a kívánt programnak megfelelően!
Tankfertőtlenítő programTisztán tartja a mosógép ajtaját és belsejét.Program a szennyeződések és baktériumok eltávolítására a dob mélytisztításával 90°C-on.
LED kijelzőNagy és modern LED képernyő, intuitív kezelőpanellel, melynek segítségével mindig kiválaszthatja a megfelelő opciókat, a kedvenc mosási programtól a hőmérsékleten és mosási körülményekig
Terhelhetőség: 7 kgNagy rakodási kapacitás, tökéletes a napi igényekhez.
Hőmérséklet kiválasztásaNagy rugalmasság a mosási hőmérséklet megválasztásában: 20, 30, 40, 60, 90 fok.
GyerekzárEzzel a funkcióval lezárhatja a kezelőpanelt a készülék használata közben, vagy megakadályozhatja, hogy gyermekek használják a készüléket
Fehér színA vonzó dizájn és az elegáns szín tökéletesen illeszkedik minden konyhába, függetlenül attól, hogy klasszikus vagy modern dekorációról beszélünk.