A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




LED képernyő
LED-kijelző intuitív kezelőpanellel, amely lehetővé teszi, hogy mindig a megfelelő beállításokat válassza ki.
Hőmérséklet kiválasztása
Nagy rugalmasság a mosási hőmérséklet megválasztásában: 20, 30, 40, 60, 90 fok.
Késleltetett indítás
Maximális rugalmasságot biztosít, lehetővé teszi, hogy a gépet úgy állítsa be, hogy 1-23 órán belül a kívánt programmal induljon el.
Extra öblítés
Ennek az opciónak az aktiválásával a mosószer nyomai hatékonyabban távoznak, így tökéletes a sötét ruhák öblítésére, de az allergiás ruhák ápolására is.
Könnyű vasalás
Ezzel a funkcióval lehetővé teheti, hogy a mosás befejezésekor kevesebb gyűrődés legyen a ruhákon.
A hátralévő idő és a mosási ciklus állapotának kijelzése
Minden, amire szüksége van, megjelenik a képernyőn: mindig tudni fogja, hogy a kiválasztott mosási program mennyi ideig tart, mennyi idő van hátra, és hogy a program melyik fázisban van.
Gyerekzár
Ezt a funkciót aktiválhatja, hogy a gyermekek ne tudják működtetni a mosógépet működés közben.
ECO LOGIC rendszer
Optimalizálja a víz- és mosószer fogyasztást, valamint a mosási program időtartamát a betöltött szennyes mennyiségének megfelelően. Az Eco Logic rendszer segít a természet védelmében és a pénzmegtakarításban.
Habeltávolító funkció
Ha túl sok mosószert használ, nagy mennyiségű hab képződik, ami befolyásolja a mosási és öblítési lépések hatékonyságát. Ez a funkció automatikusan érzékeli a felesleges habot és eltávolítja azt.
Féltöltet érzékelő rendszer
A gép olyan rendszerrel van felszerelve, amely automatikusan érzékeli a szennyes mennyiségét, így ha a maximális szennyes mennyiség kevesebb mint felét teszi a gépbe, akkor a gép automatikusan felére állítja a betöltési funkciót, így a kiválasztott program kevesebb időt vesz igénybe, és a gép víz- és energiafogyasztást takarít meg.
Nagyméretű ajtó és ajtónyílás
A nagyméretű ajtó és az ajtónyílás nagyobb könnyedséget biztosít a nagyméretű tárgyak (plédek, ágyneműk) kezelésében.
Programok
Pamut
Pamutruhák intenzív és biztonságos mosása.
Eco 40-60
A programot szintetikus vagy pamut keverék ruhadarabok biztonságos mosására tervezték.
Pamut előmosás
Pamutruhák gazdaságos mosása. Alkalmas babaruhák vagy allergiás személyek által viselt ruhák mosására is.
Pamut 20°C
Pamutruhák intenzív és biztonságos mosása.
Color
Színes ruhák programja.
Gyapjú
Program a kényes gyapjú ruhadarabok károsodás nélküli mosásához. Javasoljuk, hogy speciális gyapjúmosószert használjon.
Öblítés
Az öblítés után, ha a szennyes ruhát szeretné még öblíteni, akkor ezt a programot bármilyen szennyeshez használhatja.
Allergiamentes
A babaruhák mosásához és szárításához választhatja ezt a programot, amely biztosítja a ruhák optimális tisztítását és a bőr védelmét szolgáló hatékonyabb öblítést.
Centrifugálás/leeresztés
Külön centrifugálási program.
Finom (kézi mosás)
Kényes textíliák mosására szolgáló program, amely védi az anyagot és a színeket.
Szintetikus/kültéri (kültéri)
Program nagyon piszkos textíliákhoz.
Vegyes
Program, amely lehetővé teszi a pamut és a szintetikus anyagok mosását ugyanabban a mosási ciklusban.
Farmer/sötét ruhadarabok
Ez a program fekete vagy sötét színű pamut- vagy farmerruhákhoz alkalmas. Mossa kifordítva.
Gyors 60` (Gyors 60`)
Pamut, színes vagy vászon ruhadarabokat 60°C-on 60 perc alatt moshat.
Fast 15` (Gyors 15`)
Ez a program alkalmas kis számú, nem túl szennyezett ruhadarabok nagyon gyors mosására.
| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag 5 tag 6 tag |
| Töltet kapacítás | 8 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 78 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek | |
| Mélység | 55.7 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Súly | 72 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény | |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 73 kWh |
| Funkciók és biztonság | |
| Tulajdonság | Extra öblítés Gyűrődésgátló Késleltetett indítási funkció (1-23 óra) Fél-töltés opció Centrifugálási sebesség kiválasztása Mosási hőmérséklet választó A hátralévő idő és a mosási ciklus állapotának kijelzése Habeltávolító funkció |
| Késleltetett indítás | 23 h |
| Biztonsági funkciók | Túlhabzás figyelés Elektronikus egyensúly szabályozó rendszer Gyermekzár |
| Technológia | Eco Logic rendszer Féltöltet érzékelő rendszer |
| Programok és opciók | |
| Mosási programok | Gyapjú Vegyes Pamut Vékony Színes Öblítés Allergy safe Expressz 15 perc Eco 40-60 Pamut 20 Gyors 60 perc Pamut előmosás Centrifugálás/Csavarás Szintetikus/kültéri ruházat Farmer/Sötét ruhák |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min |
| ECO program időtartama | 3 h 30 min |


