Candy ProWash 100 SLIM EY 27SB7-S mosógép
A Candy ProWash 100 egy hosszú élettartamra, gyors és hatékony mosásra, valamint maximális higiéniára tervezett mosógép. Fejlett ProActive Wash és Smart Wash technológiákat használ, amelyek kíméletesen gondoskodnak a textíliákról, kiegészítve az ajtóüveg kettős permetezésével a ciklus végén és az ajtótömítés antibakteriális kezelésével. Az eredmény: megbízható, gyors és energiatakarékos mosás, amely hosszú évekre megkönnyíti a mindennapi ruhaápolást.
ProWash 100 – minőség, amely kitart
Az új CANDY ProWash 100 SLIM EY 27SB7-S mosógép egyesíti a tartósságot, a sebességet és a hatékonyságot, akár 20 éves élettartammal. A ProActive Wash és Smart Wash technológiák optimális gondoskodást biztosítanak a textíliáknak, míg az ajtóüveg kettős permetezése a ciklus végén és az antibakteriális tömítés kiváló higiéniát biztosít. A Candy ProWash 100 megbízható, gyors és takarékos – hosszú távú használatra tervezett segítőtárs.
Energiatakarékos mosás – takaríts meg még többet az A energiaosztállyal
A csökkentett energiafogyasztásnak köszönhetően a Candy ProWash 100 akár 15%-kal hatékonyabb, mint egy standard „A" osztályú mosógép. Modern technológiákat és kiváló minőségű kivitelezést használ a remek eredmények és a maximális energiamegtakarítás érdekében. A D osztályhoz képest ugyanolyan összfogyasztás mellett akár 205 ciklussal többet képes elvégezni évente.
Speed Drive inverteres motor – csendes és zavartalan működés
Okos és hatékony mosógépet keresel? A Speed Drive Inverter motor egyenletes teljesítményt és rendkívül csendes működést biztosít, amelynek köszönhetően a mosógép eléri az A energiaosztályt. Hatékonyan moshatsz anélkül, hogy megzavarnád az otthonod nyugalmát.
ProActive Wash – a legjobb ápolás még a gyors programoknál is
A ProActive Wash gondoskodik a ruhákról a víz természetes behatolásával a szálakba, és eltávolítja a mindennapi foltok 99%-át*. A víz speciális keringtetése a dobon belüli 108 extra nyíláson** keresztül egyenletes, gyors és hatékony öblítést biztosít, így kiváló ápolást kapsz még a gyors programoknál is.
Smart Wash – a legjobb eredmények alacsonyabb hőmérsékleten
Az intelligens Smart Wash funkció automatikusan a töltet mennyiségéhez és típusához igazítja a mosási teljesítményt. A víz és a mosószer tökéletes keveredésének köszönhetően már 30 °C-on is kiváló eredményeket érhetsz el, így energiát és textíliákat is kímélsz.
Higiéniai csomag – tökéletes tisztaság a CANDY ProWash 100 SLIM EY 27SB7-S mosógépben
Az új Candy Clean Shield gumitömítés védi az ajtónyílást a penésztől és baktériumoktól, higiénikusabb mosást biztosítva. A Smart Spray kettős permetezéssel tisztítja az ajtóüveget a mosószermaradványoktól, míg a speciális Dobtisztító ciklus magas hőmérsékleten távolítja el a szennyeződéseket a dobból. A Candy ProWash 100 így tisztán tartja a ruhákat és magát a készüléket is.
Digitális kijelző – áttekinthető információk első pillantásra
A számszerű digitális kijelző mutatja a hátralévő mosási időt és áttekinthetően tájékoztat a kiválasztott funkciókról. A CANDY ProWash 100 SLIM EY 27SB7-S mosógépen mindent egyetlen pillantással ellenőrizhetsz.
Kíméletes dob – kiváló teljesítmény a ruhák minőségének megőrzésével
Az egyedülálló, lézerrel hegesztett dob az innovatív Soft Drum felülettel kombinálva maximálisan kíméletes bánásmódot biztosít a textíliáknak a teljes ciklus során. Ruháid hosszabb ideig megőrzik alakjukat, színüket és szerkezetüket.
Gőzös Higiénikus Plusz program – maximális tisztaság és higiénia
A Higiénikus Plusz program mélyen tisztítja a ruhát a szálak mélyéig, és kevesebb mint 59 perc alatt garantálja a maximális tisztaságot. 60 °C-on mindössze 59 perc alatt védi a ruhákat az allergénektől és baktériumoktól, egyesítve a gőz hatását a hatékony öblítéssel. Különösen pamut textíliákhoz ajánlott.
A felfrissítő gőzös program – szagtalanítás mosás nélkül
Ez az exkluzív gőzprogram gőzt használ a száraz ruhák szagtalanítására. Pamut, len és szintetikus anyagokhoz egyaránt alkalmas. A gőz molekulái behatolnak a szálakba és megszabadítják azokat a szagoktól külön mosás nélkül – a ruha csak enyhén nedves lesz és azonnal viselhető.
A CANDY ProWash 100 SLIM EY 27SB7-S mosógép főbb jellemzői:- ProWash 100
- Energiatakarékos mosás
- Speed Drive inverteres motor
- ProActive Wash
- Smart Wash
- Higiéniai csomag
- Digitális kijelző
- Kíméletes dob
- Gőzös Higiénikus Plusz program
- Gőzös Felfrissítés program
| Mosógép tulajdonságai |
| Maximális centrifugálási sebesség | 1 200 ford/perc |
| Mosógép programok száma | 16 |
| Mosógép töltése | Elöltöltős |
| Mosógép kialakítása | Szárító nélkül |
| A mosógép energetikai paraméterei |
| Program időtartama (mosási ciklus) | 208 perc (3,47 óra) |
| Maximális töltési kapacitás (mosási ciklus) | 7 kg |
| Energiafogyasztás (mosási ciklus) | 0,38 kWh/100 c. |
| Súlyozott vízfogyasztás ciklusonként (mosási ciklus) | 37 l |
| Centrifugálási zajszint | 72 dB |
| Centrifuga hatékonysági osztály | B |
| Zajkibocsátási osztály az ECO 40-60° program mellett | A |
| Energiahatékonysági osztály (mosási ciklus) | A |
| Csomagolás méretei |
| Csomagolás magassága | 89 cm |
| Csomagolás szélessége | 65 cm |
| Csomagolás mélysége | 54,4 cm |
| Mosógép méretei |
| Mosógép mélysége | 46,7 cm |
| Mosógép szélessége | 60 cm |
| Mosógép magassága | 85 cm |
| A mosógép bejövő víztömlőjének hossza | 150 cm |
| Mosógép tömege | 55 kg |
| Mosógép mérete (mélység) | Keskeny (max. 50 cm) |
| Mosógép funkciói |
| Mosógép funkciói | Gőzprogram, Gyerekzár, Gyorsprogram, Inverter motor, Súlyérzékelés |
| Mosógép technológia | Antioverflow |
| Modelltípus |
| Modell típusa | Szabadonálló |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Mosógép színe |
| Mosógép színe | Fehér |
| Kezelőpanel nyelve |
| Kezelőpanel nyelve | Cseh |