EasyA Candy Easy-vel minden könnyebb, mint valaha! Ha könnyen kezelhető és hatékony mosógépet keres, az Easy a megfelelő megoldás az Ön számára. Élvezze a gyors mosási programok teljes skáláját, anélkül, hogy kompromisszumot kellene kötnie a kiváló mosási teljesítmény terén. Ezenkívül késleltetheti a mosási ciklus kezdetét, így elkerülheti a nedves ruhák kellemetlen szagát.
A tökéletes mosáshoz szükséges tanácsok
Az új mosási segédfunkcióval a mosás könnyebb, mint valaha! Válassza ki az Ön igényeinek megfelelő programot a szövet és a mosnivaló típusának, a szennyeződés mértékének, a színnek és az esetleges foltoknak a megadásával. Az alkalmazás megmondja, melyik program a legmegfelelőbb, és Önnek csak el kell indítania! Ezen felül hasznos mosási tippeket is kaphat a mosószerekről, a címkékről és még sok másról!
Élvezze a mosást
A Smart Touch a Candy „közelségérzékelő” technológiája. A terméktől függően további funkciókkal bővítheti a terméket, hasznos tippeket adhat a készülék használatának javításához, és közvetlenül a telefonjáról végigvezeti Önt a szervizelési kérdésekben.
A mosásához igazított programok
A „Smart Wash Cycle” funkció lehetővé teszi, hogy letöltse az életmódjához leginkább igazodó programot, és további programokat kínál, hogy megtalálja a ruháinak ápolásához leghatékonyabb programot.
Tartson mindent kézben
A „My Statistics” funkciónak köszönhetően nyomon követheti a leggyakrabban használt programokat, és megtanulhatja, hogyan optimalizálhatja mosási szokásait.
Intelligens ellenőrző funkció
Az intelligens ellenőrző funkció egyszerűbb kezelést és nagyobb hatékonyságot kínál. Ez a funkció tájékoztatja Önt a gép állapotáról. Folyamatosan figyelemmel kíséri és tájékoztatja Önt a készülék „egészségi állapotáról”. Hiba vagy meghibásodás esetén az intelligens útmutató segít Önnek a probléma azonosításában.
Maximális rugalmasság
A Start Delay funkcióval a mosás pontosan akkor lesz kész, amikor Ön szeretné. Lehetővé teszi a mosási ciklus kezdetének programozását, maximum 24 órás késleltetéssel. Nincs többé gond a gépben maradt nedves ruhák kellemetlen szagával. Nincs többé felesleges energiafogyasztás.
Csökkentett fogyasztás
Mosógépeink csökkentik az áramfogyasztást. A súlyérzékelő érzékeli a mosnivaló súlyát, és ehhez igazítja a mosási programhoz szükséges víz- és árammennyiséget. Csökkentett energiafogyasztás Mosógépeink csökkentik az energiafogyasztást. A súlyérzékelő érzékeli a ruhák súlyát, és ehhez igazítja a mosási programhoz szükséges víz- és energiafogyasztást.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacítás | 10 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Szín | Fekete |
| Méretek |
| Mélység | 578 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Súly | 66 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Gyorsmosás |
| Késleltetett indítás | 239 min |
| Biztonsági funkciók | Azonnali ajtózár |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | 16. |
| Mosási programok száma | 16 |
| Adagolók | Öblítő |
| Mosószer |
| Folyékony mosószer |