Candy BP 410BL8-S mosógép
ProWash 550Az új Candy ProWash550 20 évig tartó használatra lett tesztelve*. Fedezze fel a fenntartható és megbízható mosási megoldást, amelynek gyors ciklusai mindössze 14 perc alatt gondoskodnak ruháinak hatékony ápolásáról. A ProActive Wash technológia eltávolítja a mindennapi foltok 99%-át. Az alacsony energiafogyasztás, az intuitív kijelző és a hOn alkalmazás javítják a mosási élményt. *Belső laboratóriumokban tesztelve 4000 ciklus = 3,85 ciklus x 52 hét x 20 év **Tesztelte: Innovhub S-ISSI-2402241
Tartós kialakításRobusztus szerkezetének és kiváló minőségű anyagainak köszönhetően a Candy ProWash 300 tesztelése szerint 20 évig tart*. *Belső tartóssági teszt 4000 cikluson
ProActive WashKészen állsz minden mosási kihívásra? Az új ProActive Wash technológia és az egyedülálló vízbefecskendező rendszer segítségével egyenletes, gyors és hatékony öblítést biztosít, valamint optimális kezelést minden szövet számára, még a gyors programok során is.
Wi-Fi-kapcsolat a hOn alkalmazáson keresztülÓ, ne... Mosni kell? Az új hOn alkalmazással ez sem probléma! A folyamatosan frissülő alkalmazás a kategóriájában a legjobb funkciókat és személyre szabott eredményeket kínál, és bárhol is legyen, kezelheti és ellenőrizheti a mosási ciklus állapotát. A gördülő szöveges felületnek köszönhetően, amely dinamikus és egyszerű módja az információk megjelenítésének, minden a kezében marad. Ráadásul az új, strapabíró mosószer-tálcát ergonómikus alakjának köszönhetően könnyedén kiveheti és megtisztíthatja.
Higiéniai jellemzőkHányszor találtál penészt vagy habot a mosógép ajtaján? Felejtsd el! Az új Candy Clean Shields védi a legérzékenyebb területeket (például az ajtó tömítéseit) a penésztől és a baktériumoktól, biztosítva a higiénikusabb mosási ciklust.
De ez még nem minden!
A Smart Spray kettős vízbefecskendező rendszerével megtisztítja a Prowash 500 ajtóüvegét a mosószer-maradványoktól.
Csendes mosás és ruhaápolásAz AI Silent Motion érzékeli a dob forgását, és koordinálja a rezgéseket az A osztályú zajteljesítményű csendes mosás érdekében, miközben kíméletesen ápolja a ruhákat és biztosítja az optimális hatékonyságot.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacítás | 10 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 72 dB |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 518 mm |
| Szélesség | 650 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Súly | 67 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Intenzív mosás Gyorsmosás |
| Késleltetett indítás | 4 h |
| Biztonsági funkciók | Azonnali ajtózár |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | 16. |
| Mosási programok száma | 16 |
| Adagolók | Öblítő Mosószer Folyékony mosószer |