ARCTIC APLM1WFSU17410W mosógép
Az Arctic APLM1WFSU17410W mosógép a hatékonyságot a fejlett technológiával (SaveInAll és ExtraSteam) ötvözi, tökéletes partner a ruhatisztításban. Ezenkívül A energiaosztályú, 7 kg-os terhelhetősége és több mosási programja van. A modern kialakítás és a környezetbarát funkciók egyszerű és hatékony tevékenységgé varázsolják a mosást.
Saveinall
Technológiai megoldást jelent a víz- és villamosenergia-fogyasztás optimalizálására, valamint a fenntarthatóság integrálására az Arctic mosógépek kategóriájába. A dedikált technológiák, funkciók és programok (például vízfunkció, hidegmosási programok, Eco 40-60, A energiahatékonysági osztály, Silent Inverter motor, RecycledTub technológia és mások) javítják az energiahatékonyságot és a vízfogyasztást, ami egyben tükröződik. fenntarthatóság iránti elkötelezettségünket.
Csendes inverteres motor
A Silent Inverter motor biztosítja azt a békét, amelyre szüksége van ahhoz, hogy minőségi időt tölthessen szeretteivel. Hozzáadott kényelem az első használattól kezdve: energiahatékonyság, csökkentett zajszint a továbbfejlesztett fordulatszám-szabályozásnak köszönhetően, ugyanakkor számíthat a motor tartósságára, tudva, hogy kiállja az idő próbáját.
Hideg mosás
A hideg vízzel történő mosás olyan ruhadarabokhoz alkalmas, amelyek különös figyelmet igényelnek, például szintetikus anyagokhoz, mert kíméletesebb mosási módszert használ, amely nem teszi ki a szöveteket magas hőmérsékletnek. Ily módon csökkentheti az energiafogyasztást, és megóvhatja ruháit és a bolygót is.
Újrahasznosított cső
A környezet megóvása érdekében elindítottunk egy kezdeményezést, amelynek keretében 398 tonna* újrahasznosított műanyag kannát használunk fel kádak** gyártására mosógépekhez az Recycled Tub segítségével, amely egy innovatív technológia, amely a PET-et kiváló minőségű anyagokká alakítja át.
*Az Arcelik AS által 2019-ben és 2020-ban a hagyományos mosógépekhez és szárítógépekhez való kádak gyártása során újrahasznosított és felhasznált műanyag dobozok mennyisége.
**A kád a belső műanyag ház, amelyben a mosógép rozsdamentes acél dobja található.
ExtraSteam
Az ExtraSteam technológia segítségével ruhái finom ápolást kapnak, és megszabadulnak a nem kívánt gyűrődésektől. Kedvenc ruhadarabjait kifogástalanul karbantartja az elején vagy a végén használható gőznek köszönhetően, a kiválasztott programtól függően. Ha a program elején kiengedi a gőzt, annak az a szerepe, hogy felpuhítsa a koszos ruhákat, ezzel megkönnyítve a tisztítási folyamatot, ha pedig a végén, akkor nagyban hozzájárul a ráncok eltüntetéséhez, kellemessé téve az anyagokat. az érintésre. Az ExtraSteam finoman kezeli a ruhákat, és segít abban, hogy sokáig élvezhesd őket.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 3 tag 4 tag |
| Töltet kapacítás | 7 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 49.5 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Súly | 64 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 44 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Előmosás Késleltetett indítás Eco Wash Aqua Surf Steam Elektronikus vízmennyiség-beállító rendszer Add In |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| Biztonsági funkciók | Elektronikus egyensúly szabályozó rendszer Gyermekzár |
| Technológia | Aqua Safe Csendes inverter motor ExtraSteam Flow control Újrahasznosított kád |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Vegyes Pamut Műszálas Vékony Ingek Öblítés Centrifugálá + szivattyúzás Drum Clean Folteltávolító Pamut 60 előmosással Gyors 14` Eco 40-60 Farmer/sötét színek Antiallergén - ExtraSteam Hideg mosas |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 14 min |
| ECO program időtartama | 3 h 27 min |