Automatikusan igazítja a mosási időt, valamint az energia- és vízfogyasztást szigorúan a ruhanemű mennyiségének megfelelőenAz új AEG 6000 ProSense Ruby sorozatú mosógépek automatikusan hozzáigazítják a program időtartamát, valamint az energia- és vízfogyasztást a mosáshoz behelyezett ruhanemű mennyiségéhez, függetlenül attól, hogy egy ingről van szó, vagy egy teljes heti szennyesről van szó.
A PROSENSE® CSÖKKENTÉSE kb. 30% IDŐ, VÍZ ÉS ENERGIA* SZÜKSÉGES A TERHELÉS OPTIMALIZÁLÁSÁHOZA ProSense® automatikusan leméri a terhelést egy testreszabott ciklushoz. Akár 30%-kal* csökkentheti az időtartamot, a víz- és energiafogyasztást. Az érzékelők pontosan beállítják a mosási időt, optimális kezelést kínálva minden egyes ruhadarabnak. A ruhák így megtartják a frissesség és az újdonság érzését.
*Belső teszt a pamut ciklus időtartamára, víz- és energiafogyasztására 30°C-on ProSense-szal optimalizálva, 1 kg-os töltetnél a maximális töltethez képest.
Nagyobb rugalmasság a TimeSave Plus segítségével – hatékony mosás a lehető legrövidebb idő alatt.
A TimeSave gomb egyszeri vagy kétszeri megnyomásával csökkentheti a mosási program időtartamát a lehető legkisebbre.
A TISZTÍTÁSI PROGRAM A BAKTÉRIUMOK ÉS VÍRUSOK 99,99%-ÁT ELTÁVOLÍTJA*
A Swissatest által hitelesített fertőtlenítő program egy nagy teljesítményű mosási ciklusból áll, amely eltávolítja a baktériumok és vírusok* több mint 99,99%-át a ruhákból. Ha a mosási hőmérsékletet 60°C felett tartja, az allergéneket is csökkentheti.
* Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa és MS2 Bacteriophage szempontjából tesztelve a Swissatest Testmaterialien AG által 2021-ben végzett külső tesztben (202120117 számú vizsgálati jelentés)
MIXLOAD 69 PERC A MOSÁSI CIKLUSOK SZABÁLYOZÁSA ÉS IDŐT takaríthat meg
A MixLoad 69 perc program a vegyes ruha napi mosásakor a töltet súlyához igazítja az energiafogyasztást. Mossa ki a ruhákat 30°C-on mindössze 69 perc alatt. Optimális teljesítmény és kiemelkedő tisztítási eredmények a MixLoad 69 perccel.
Inverteres motor – tartós és energiatakarékos
Élvezze a hatékony mosást hosszú ideig az Inverter motor segítségével, amelyet rendkívül alacsony energiafogyasztásra terveztek.
| ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacitás | 10 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Hozzátartozó kiegészítők | Vízbevezető tömlő |
| MÉRETEK |
| Mélység | 636 mm |
| Szélesség | 597 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Súly | 74.5 kg |
| Kábel hossza | 1.8 m |
| HATÉKONYSÁG ÉS TELJESÍTMÉNY |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 49 kWh |
| FUNKCIÓK ÉS BIZTONSÁG |
| Tulajdonság | Extra öblítés, LED kijelző, Habmentes öblítőrendszer |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Motor Inverter, ProSense |
| PROGRAMOK ÉS OPCIÓK |
| Mosási programok | Gyapjú, Pamut, Műszálas, Vasaláskönnyítő program, Vékony, Öblítés, Takarítás, Extra öblítés, Farmer, Dzsekik, Eco 40-60, 20 perc 3kg, Spin+Drain, Start/Szünet, MixLoad 69 perc |
| Mosási programok száma | 15 |
| Adagolók | 3 |
| ECO program időtartama | 3.4 h |