Candy Pro Wash 700 BWS 6106B8-SProWash&Dry 700A PROWASH&DRY minden mosási kihívásra készen áll, és a ProActive EcoWash rendszernek köszönhetően gyorsan, minimális energia- és vízfogyasztással mossa ruháit a mindig tiszta XL dobban. Rendkívül csendes és intuitív, LCD-kijelzővel, amelyet a hOn alkalmazással együtt úgy terveztek, hogy a mosás a valaha volt legélvezetesebb élmény legyen.
Kompromisszummentes hatékonyság és tartósságIntelligens és hatékony mosógépet keres? A Smart Dose funkcióval a PROWASH&DRY a legjobb eredmény érdekében a megfelelő mennyiségű mosószert és textilápolót adagolja. Ezenkívül az Inverter motor technológiának köszönhetően ez a Candy mosó- és szárítógép A osztályú energiahatékonyságot ér el. Végül, de nem utolsósorban a rendkívül csendes ciklus ideális az éjszakai mosáshoz.
ProActive EcoWashLegyen lenyűgözve az új ProActive EcoWash technológiától: a mosószer és a víz keveréke közvetlenül a ruhákra permetezve tartja fényesen a ruhákat, mélyen megőrizve azok rostjait.
Speciális mosási programokA PROWASH&DRY minden igényre a tökéletes mosási ciklust kínálja: a Szennyezésgátló ciklussal és az Intelligens mosási ciklussal ruhái mindig frissek, szennyezésmentesek és könnyen vasalhatók lesznek. Kétség esetén pedig a kíméletes 20°-os hideg mosási ciklussal bármilyen ruhadarabot alacsony fogyasztással és rendkívüli gondossággal moshat. Ráadásul a 14 és 59 perc közötti gyors ciklusok teljes készletével ez a mosógép a legjobb megoldás az időmegtakarításhoz anélkül, hogy az eredmény rovására menne.
Maximális higiéniaA Candy Clean új Candy Clean pajzsait úgy tervezték, hogy megvédjék autója legérzékenyebb területeit (például az ajtók tömítéseit) a penész és a baktériumok ellen. Ez higiénikusabb mosási ciklust biztosít. De ez még nem minden! A Smart Spray kettős vízbefecskendező rendszerrel megtisztítja az ablaküveget a mosószer maradványaitól.
Puha dobkosárA PROWASH&DRY a puha dob különleges méreteinek köszönhetően kiváló tisztítóhatást és maximális teljesítményt garantál: az egyedülálló, lézeres varrás nélküli varrat nélküli hegesztés az innovatív tartófelülettel kombinálva biztosítja a ruhák legjobb ápolását és maximális védelmét a mosási ciklus alatt.
Több lehetőség, nagyobb szabadságAz akár 24 órás időkésleltetés funkcióval egyszerűen eldöntheti, mikor szeretné, hogy a ciklus véget érjen, és a mosó-szárítógép automatikusan kiszámítja a kezdési időpontot. Így most már biztos lehet benne, hogy a mosás az Ön életéhez igazodik, nem pedig fordítva! Ráadásul az Intenzív opciókkal az extra öblítésnek köszönhetően minden foltfajtát az Ön által preferált ciklusban moshat.
Általános jellemzők
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Szárítóval |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacítás | 10 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1600 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 72 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Érintőképernyős |
| Szín | Fehér |
Méretek
| Mélység | 61 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 74 kg |
Hatékonyság és teljesítmény
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Szárítási hatásfok | D |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 41 kWh 308 kWh |
Szárítás
| Szárítási kapacitás | 6 kg |
| Szárítási zajszint | 72 dB |
Funkciók és biztonság
| Tulajdonság | Hátralévő idő kijelző Késleltetett indítás Fél-töltés opció Kilo Detector Smart Dual Spray Snap & Wash hOn alkalmazás Clean Shield™ XL Soft Drum ProActive EcoWash |
| Technológia | Motor Inverter |
Programok és opciók
| Mosási programok | Pamut Műszálas Farmer Vékony Centrifugálás Öblítés Kézi mosás Dob tisztítás Fehér ruhák Gyors 14` Eco 40-60 20°C Különleges 39 perc Szennyeződés elleni Hygienic Plus 59` Intelligens mosás |
| Mosási programok száma | 16 |
| Gyorsmosás hossza | 14 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 3.58 h 9 h |