A energiaosztály
A energiahatékonysági osztály, hogy környezetbarátabb legyenAz A energiahatékonysági osztály választása a legjobb választás az energiamegtakarításhoz.
A környezetbarát egyben zsebbarát is.
Egy alacsony besorolású mosógéphez képest 50%-os energiamegtakarítást érhet el.
Digitális inverteres motor
Tartósabb és megbízhatóbb motor.
A kefe nélküli Digital Inverter technológia lehetővé teszi, hogy a mosógép motorja a töltetnek megfelelő optimális sebességgel forogjon.
Ez alacsonyabb rezgésszintet eredményez, ami csendesebb, tartósabb és megbízhatóbb mosógépet jelent, amely kevesebb energiát használ, mint a hagyományos mosógépek.
Gőzmosás
A gőzprogramnak köszönhetően eltávolítja a leggyakoribb baktériumokat, így garantálja a legjobb higiéniai védelmet.
Gyors mosás 18 perc alatt
Tisztítsa meg ruháit mindössze 18 perc alatt.
Ezzel a praktikus program segítségével időt takaríthat meg mozgalmas életében, és mindössze 18 perc alatt elvégezheti a mosási ciklust.
Méhsejt dob
Méhsejt-dob a finom mosáshoz és a szövetvédelemhez.
A TCL-ben egyedülállóan hatszögletű kristályos méhsejt-dobot úgy tervezték, hogy még a legmakacsabb szennyeződéseket is eltávolítsa, miközben kellően gyengéd a kényes anyagokhoz.
A dob felülete úgy van kialakítva, hogy még a legkényesebb anyagok is tökéletes állapotban maradjanak, függetlenül attól, hogy hányszor mosod őket.
A speciális méhsejt kialakítású vízréteget képezhet mosás közben, hogy megvédje ruháit, ami azt jelenti, hogy a ruhanemű simán siklik a felületen, miközben a dob forog, anélkül, hogy elkapná az anyagot és károsítaná annak minőségét.
Automatikus adagolás súly szerint
Automatikus súly az energiafogyasztás optimalizálása érdekében
A TCL mosógép belső digitális mérlegeket használ a ruhanemű leméréséhez, majd automatikusan kiszámítja a vízfogyasztást és a ciklusidőt a dobban lévő ruhanemű mennyisége alapján.
Ez az automatikus mérlegrendszer garantálja a rendkívül hatékony víz-, energia- és időfelhasználást kis terhelés mellett is.
Dobtisztítás
Fényes tiszta dob
Hosszú használat után a baktériumok és allergének megbújnak a dobban.
A dobtisztító funkció segítségével magas hőmérsékleten frissítheti mosógépét a jövőbeni egészséges mosás érdekében.
24 órás késleltetés
A késleltetett időzítő lehetővé teszi, hogy akkor mosson, amikor az Önnek megfelelő.
A hihetetlenül kényelmes funkció, amely lehetővé teszi, hogy kiválassza, mikor szeretné befejezni a mosási ciklust.
Állítsa be a befejezési időt legfeljebb 24 órára előre.
Egyszerűen döntse el, mikor kell befejeznie a ciklust, és a mosógép automatikusan kiszámítja a kezdési időt.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag 5 tag |
| Töltet kapacítás | 9 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Ezüstszín |
| Méretek |
| Ajtó átmérője | 308 mm |
| Mélység | 56 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 64 kg |
| Kábel hossza | 150 cm |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 49 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Ruha hozzáadása Drum Clean Késleltetett indítás Gőzmosás Automatikus adagolás súly szerint |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem Túlhabzás figyelés Túlfolyás védelem Elektronikus egyensúly szabályozó rendszer Gyermekzár |
| Technológia | Motor Inverter |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Ágyneműk Gyapjú Pamut Előmosás Gyorsmosás Vékony Ingek Vegyes Intenzív Drum Clean Allergy Care Centrifuga 20 fokos program Sport+ Eco 40-60 C Rinse and spin |
| Mosási programok száma | 16 |
| Gyorsmosás hossza | 18 min |
| ECO program időtartama | 3 h 48 min |