A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








| Általános jellemzők | |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 3 tag 4 tag |
| Töltet kapacítás | 7 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 72 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Ezüstszín |
| Méretek | |
| Ajtó átmérője | 308 mm |
| Mélység | 49.5 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 57 kg |
| Kábel hossza | 150 cm |
| Hatékonyság és teljesítmény | |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 45 kWh |
| Funkciók és biztonság | |
| Tulajdonság | Ruha hozzáadása Drum Clean Késleltetett indítás Gőzmosás Automatikus adagolás súly szerint |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem Túlhabzás figyelés Túlfolyás védelem Elektronikus egyensúly szabályozó rendszer Gyermekzár |
| Technológia | Motor Inverter |
| Programok és opciók | |
| Mosási programok | Ágyneműk Gyapjú Pamut Előmosás Gyorsmosás Vékony Ingek Vegyes Intenzív Drum Clean Allergy Care Centrifuga 20 fokos program Sport+ Eco 40-60 C Rinse and spin |
| Mosási programok száma | 16 |
| Gyorsmosás hossza | 18 min |
| ECO program időtartama | 3 h 28 min |


