Hoover H-Wash 400 beépíthető mosógépA Hoover H-Wash 400 intelligens mosással örvendeztet meg, hangsúlyt fektet az energiatakarékosságra és a ruhák kíméletes ápolására. A gyártó az elegáns, beépíthető designt kombinálta az okos vezérléssel WiFi-n és Bluetooth-on keresztül a hOn alkalmazásban. Az AI Weight Sense technológia minden programot a tényleges töltethez igazít, a Mix Power System hatékonyan oszlatja el a mosószert, a gőzfunkció pedig a textília szálai közé mélyen hatol be, így minden patyolattiszta és higiénikus lesz, akár 9 kg ruha is.
Kiváló energiahatékonyság
A HOOVER BH4S69M6DB9J-S H-WASH 400 mosógép A-30% osztályú mosási teljesítményt ér el, így akár 30%-kal kevesebb energiát fogyaszt, mint a standard A osztályú készülékek. A Speed Drive inverteres motor és a hatékony mosási technológiák kiemelkedő teljesítményt biztosítanak alacsony fogyasztás mellett.
AI Weight Sense technológia
Az AI Weight Sense automatikusan megméri a ruha tömegét, és ehhez igazítja a víz mennyiségét és a mosási időt. Akár 40%-kal csökkenti az energia- és vízfogyasztást, és optimalizálja minden program menetét.
Mix Power System
A Mix Power System előre összekeveri a vizet a mosószerrel, és koncentrált oldatot hoz létre, amely mélyen behatol a szálak közé. Az eredmény a szennyeződések hatékony eltávolítása még alacsonyabb hőmérsékleten is.
hOn alkalmazás – Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat
Az integrált Wi-Fi és Bluetooth lehetővé teszi, hogy összekapcsold a mosógépet a hOn alkalmazással. Ennek köszönhetően távolról is elindíthatod, leállíthatod és megtervezheted a programot, használhatod az ECO-SCHEDULE funkciót az alacsonyabb tarifájú időszakokban történő mosáshoz, valamint speciális programokat vagy tippeket tölthetsz le különböző szövettípusokhoz.
Antiallergén mosás PRO, gőzölés
Az Allergy Care Pro program az allergének eltávolítására összpontosít, míg a gőzölés PRO gőzt használ a gyűrődések csökkentésére, a vasalás megkönnyítése és a ruhák felfrissítése érdekében. A két funkció kombinálásával patyolattiszta és higiénikus textíliákat kapsz.
Gyorsaság és rugalmasság
A 14-59 perces gyors programokkal időt takaríthatsz meg, miközben a mosás nem veszít hatékonyságából. Gyors felfrissítés és alaposabb mosást garantáló programokkal is megörvendeztet, így könnyen kiválaszthatod az aktuális igényeidnek megfelelő üzemmódot.
Design és felhasználóbarát felület
Az áttekinthető digitális kijelző érintésvezérléssel és manuális forgókapcsolóval egyértelmű információkat nyújt a kiválasztott programról és annak folyamatáról. A fehér színű, modern, beépíthető design fekete ajtókerettel készült, és könnyen beilleszthető a konyhába vagy a fürdőszobába.
A HOOVER BH4S69M6DB9J-S H-WASH 400 beépíthető mosógép főbb jellemzői:- Kiváló energiahatékonyság
- AI Weight Sense
- Mix Power System
- hOn alkalmazás - Wi-Fi és Bluetooth kapcsolat
- Antiallergén mosás PRO, gőzölés
- Gyorsaság és rugalmasság
- Design és felhasználóbarát felület
| A mosógép energetikai paraméterei |
| Energiahatékonysági osztály (mosási ciklus) | A |
| Energiafogyasztás (mosási ciklus) | 35 kWh/100 c. |
| Maximális töltési kapacitás (mosási ciklus) | 9 kg |
| Súlyozott vízfogyasztás ciklusonként (mosási ciklus) | 46 l |
| Program időtartama (mosási ciklus) | 228 perc (3,8 óra) |
| Centrifuga hatékonysági osztály | B |
| Zajkibocsátási osztály az ECO 40-60° program mellett | A |
| Centrifugálási zajszint | 72 dB |
| Mosógép tulajdonságai |
| Mosógép kialakítása | Szárító nélkül |
| Mosógép töltése | Elöltöltős |
| Mosógép programok száma | 14 |
| Maximális centrifugálási sebesség | 1 600 ford/perc |
| Mosógép méretei |
| Mosógép mérete (mélység) | Standard (min. 50 cm) |
| Mosógép mélysége | 54 cm |
| Mosógép szélessége | 60 cm |
| Mosógép magassága | 82 cm |
| A mosógép bejövő víztömlőjének hossza | 150 cm |
| Mosógép tömege | 63 kg |
| Mosógép színe |
| Mosógép színe | Fehér |
| Mosógép funkciói |
| Mosógép funkciói | Gyerekzár, Gyorsprogram, Inverter motor, Késleltetett indítás, Kijelző, Mobilos vezérlés, Mosási program végét jelző hangjelzés, Ruhák gőzkezelése, Súlyérzékelés |
| Mosógép technológia | Gőzkezelés |
| Intelligens vezérlés |
| Csatlakoztatás | Bluetooth, Wi-Fi |
| Kompatibilitás | hOn |
| Okosfunkciók | Mobil applikáció, Programok rögzítése, Távvezérlés |
| Modelltípus |
| Modell típusa | Beépíthető |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Csomagolás méretei |
| Csomagolás magassága | 87,5 cm |
| Csomagolás szélessége | 65 cm |
| Csomagolás mélysége | 57 cm |