Heinner HWM-H6010IVSMC+++ mosógép
Mindig tiszta, mindig friss
Inverteres motorÉlvezze a hosszú élettartamú mosógépet!
Az elektromágneses mezővel való működésének köszönhetően az inverteres motor garantálja az alacsony rezgés- és kopásszintet.
Így nagyobb megbízhatóságot, hosszabb élettartamot, csökkentett zajszintet és energiahatékonyságot kap, ami a villanyszámlán is meglátszik.
STEAMA gőztechnológia nemcsak a kényes ruhákra, hanem az érzékeny bőrre is vigyáz.
A gőz eltávolítja a baktériumokat és az allergéneket a szövetekről, így a ruhák tökéletesen tiszták maradnak. Ez az ideális funkció az érzékeny bőrűek, például csecsemők ruháihoz.
SLIM kialakításBár karcsú kialakítása miatt kevesebb helyet foglal, 6 kg-os kapacitása lehetővé teszi, hogy sok szennyest moshasson egy töltet alatt.
Prespaling funkcióEzzel a funkcióval a gép intenzíven mossa a ruhákat, így javul a mosás hatása és jobban eltávolítja a foltokat. Ez a funkció nagyon piszkos ruhákhoz alkalmas.
C energiaosztályOptimális villamosenergia-fogyasztás és szuper megtakarítás.
Kiegészítő Clatire funkcióA funkció kiválasztásával további mosodai öblítés aktiválható.
Kedvelt program memóriaA kedvenc vagy gyakran használt programját megjegyezheti, és gyorsan kiválaszthatja.
Befejezés késleltetése funkcióÖn dönti el, hogy a kívánt program mikor érjen véget, függetlenül a program időtartamától vagy intenzitásától.
Ezzel a funkcióval beállíthatja, hogy a mosási ciklus egy meghatározott időpontban érjen véget, így maximális rugalmasságot biztosít a befejezési idő tekintetében, akár 24 órás késleltetéssel.
Előcsévélési funkcióEzzel a funkcióval a gép intenzíven mossa a ruhákat, így javul a mosás hatása és jobban eltávolítja a foltokat. Ez a funkció nagyon piszkos ruhákhoz alkalmas.
Gyermek hozzáférési zárEzzel a funkcióval lezárhatja a kezelőpanelt a készülék használata közben, vagy megakadályozhatja, hogy a gyerekek használják a készüléket.
LED kijelzőNagy, modern LED kijelző intuitív kezelőpanellel, amely lehetővé teszi, hogy mindig a megfelelő beállításokat válassza ki, a kedvenc mosási programtól kezdve a hőmérsékleten át a mosási feltételekig.
Hőmérséklet kiválasztásaNagyfokú rugalmasság a mosási hőmérséklet kiválasztásában: 20, 30, 40, 60, 90 fok.
Tartály tisztítási programTisztán tartja a mosógép ajtaját és belsejét. Program a szennyeződések és baktériumok eltávolítására a dob 90°C-os mélytisztításával.
A centrifugálási sebesség kiválasztása
Kiválaszthatja a fordulatszámot, azaz a maximális centrifugálási sebességet, akár 1400 fordulat/percig. Válassza ki a fordulatszámot a ruhák típusának és a kívánt programnak megfelelően!
Terhelhetőség: 6 kgNagy terhelhetőség, tökéletes a mindennapi igényekhez.
Szín: FehérVonzó kialakítása és elegáns színe tökéletesen illeszkedik minden konyhába, legyen szó klasszikus vagy modern berendezésről.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Keskeny | Igen |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 3 tag |
| Töltet kapacítás | 6 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1000 fordulat/perc |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 46.5 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés Előmosás Kedvenc program megjegyzése Centrifugálási sebesség kiválasztása Mosási hőmérséklet választó Befejezési késleltetés Akusztikus jelzések kikapcsolása |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Motor Inverter Steam Babaápolás Steam |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | 15 perces gyors program |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 15 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| Hőmérséklet fokozatok | 5 |