Ezt a terméket PRÉMIUM házhoz szállítás keretében juttatjuk el Önhöz, amely tartalmazza a következőket:
✔ Nem szükséges fáradoznia, a küldemények mozgatásához
két embert tudunk biztosítani és ők végzik a rakodást!
✔ A szállítás nem csak házszámig történik,
kollégáink lakásán belül a kért helyre teszik a terméket, akár emeletre is felviszik, felár nélkül!*
✔ Kicsomagolják és ellenőrzik a sérülésmentességet.
✔ A hivatalos magyar garanciajegy, és a használati útmutató a csomaggal együtt érkezik!
✔ Ingyen
elszállítják a régi készülékét, ha szeretné! (feltételek mellett)**
✔ Mindezt
hozzáértéssel és odafigyeléssel teszik úgy, hogy közben ügyelnek a környezet tisztaságára is!
* A 80kg feletti összsúlyú termékek esetén a kiszállítás csak házszámig történik, a termék emeletre és lakáson belülre mozgatása a helyszínen, a vevő által biztosított plusz segítség esetén oldható meg, a vonatkozó munkavédelmi törvények értelmében. A részleteket kérjük egyeztesse ügyfélszolgálatunkkal a rendelés során.
** Kizárólag abban az esetben, ha megrendeléskor a megjegyzés mezőben előre jelzi ezen szándékát. A korábbi készülékek hálózatról történő lecsatlakoztatásáról, valamint a készülékben maradt víz leengedéséről az ügyfélnek kell gondoskodnia, annak elszállítását csak ebben az esetben tudjuk vállalni. Kérjük, hogy szállítható állapotban az ingatlan ajtaja elé előzetesen készítse ki.
Add Wash™Nem kell idegeskedni mosás közben. Ha kimaradt egy ruha, az Add Wash™ ajtón keresztül egyszerűen és gyorsan hozzáadhatsz ruhadarabokat vagy mosószert*, azután is, hogy a mosási ciklus már elkezdődött.**Arra is alkalmas, hogy beledobj egy-egy kézzel mosott darabot, amit csak öblíteni vagy centrifugálni szeretnél.
Eco Bubble™Élvezd a hatékony tisztítást, akár alacsony hőmérsékleten* is! Az Eco Bubble™ technológia mosószerből aktív habot képez, ami gyorsan átjárja a textileket és akár 24%-kal javítja a szennyeződések eltávolítását. Mindeközben akár 70%-kal csökkenti az energiafelhasználást, és védi a ruhák színét és anyagát az akár 45,5%-kal jobb tesztil védelemmel.
Higiénikus GőzÁpold ruháidat egy mélyre ható, higiénikus gőzöléssel! A Higiénikus Gőz funkció javítja a mosás hatékonságát, előkezelés nélkül. A dob alsó részéből gőzt engedi ki, így minden ruhadarabot teljesen átjár. Eltávolítja a beleszáradt piszkokat és a baktériumok* és allergének 99.9%-át.
Digitális Inverter TechnológiaÉlvezd a magas szintű energiahatékonyságot, minimális zajt és a hosszantartó teljesítményt! A Digitális Inverter Technológia erős mágneseket használ a csendesebb* és erősebb teljesítmény érdekében, miközben kevesebb energiát használ, mint a hagyományos motor. Kiemelkedően tartós** - 10 év garanciával megtámogatva.
DobtisztításTartsd a mosógép belsejét higiénikusan tisztán! A Dobtisztítás funkció eltávolítja a dob belsejéből a kellemetlen szagokat okozó baktériumok* 99,9%-át. Nincs szükséged durva és drága mosószerekre, mivel az áztatás, vibrálás és gyors centrifugálás kombinációját használja. Sőt, automatikusan jelzi, ha tisztításra van szükség**.
Tisztán maradó adagolóKerüld el a mosószer pazarlását és a mosószertartály véget nem érő takarítgatását! A Tisztán maradó adagoló rekesz egy különleges víz öblítő rendszer segítségével biztosítja, hogy a mosószer nagyobb része kimosódjon. Tehát kevesebb kellemetlen szappanfolt vár rád, és a tartály tiszább és higiénikusabb marad.
Habos ÁztatásLegyenek a ruháid patyolat tiszták, akkor is, ha előtte nagyon piszkosak voltak! A Habos Áztatás funkció a makacs foltok széles körével elbánik, mint a vér, tea, bor, smink és a fű. A ruhák aktív buborékok segítségével alapos áztatáson vesznek részt, így a piszok és a foltok fellazulnak és hatékonyabban lehet őket eltávolítani.*
Feszültség szabályozásAkadályozd meg, hogy a mosógépet tönkretegye egy hirtelen túlfeszültség! A Feszültség szabályozás véd az instabil áramerősség által okozott elektromos károsodások ellen. Érzékeli, ha a feszültség túlságosan magas, és automatikusan megszakítja az áramellátást. Így tehát megakadályozza, hogy a mosógép meghibásodjon.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacítás | 6.5 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 72 dB |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 55 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | D energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 67 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Vasaláskönnyítő Késleltetett indítás Dobtisztítás Habos Áztatás |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológiák | Add Wash™ |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Ágyneműk Pamut Előmosás Színes Szintetikus Eco Intenzív Vegyes Gyapjú Gőz Öblítés Gyors 15` |
| Gyorsmosás hossza | 15 min |
| Fordulatszámok | 1200 |
| Hőmérséklet fokozatok | 4 |
| ECO program időtartama | 3.28 h |